Баночки Weck просто дуууже гарні! Я мусив додати їх сюди. Зазвичай я не пишу про те, що не перевірено і не схвалено NCHFP, і я вважав, що баночки Weck ніколи не були протестовані.

У мене є нова інформація. Мені вказали на те, що консервні кришки Weck насправді БУЛИ протестовані. Було проведено дослідження під керівництвом Університету Джорджії в 2014 році.

Ця сторінка містить:

 • Чи перевіряються банки Weck?
 • Чому я можу з банками Weck
 • Наш перший досвід консервування
 • Банки Weck не схвалені Міністерством сільського господарства США
 • Інструменти, необхідні для консервування у банках Weck
 • Різниця між банками Weck та кульковими банками
 • Варіант з нульовими відходами
 • Висновок

Чи перевіряються банки Weck?

Ця стаття, на яку я щойно дав посилання, є глибокою і пояснює всі особливості проведеного тестування. Вони вивчали традиційні металеві кришки, що складаються з двох частин, пластикові багаторазові кришки та скляні кришки. Це дуже довге читання. Однак, що мене особливо вразило, так це ця фраза у вступі до дослідження...

"Наші результати показали, що всі три типи кришок мають прийнятні показники герметизації та рівня вакууму при всіх видах обробки".

У дослідженні зазначається, що для досягнення найкращих результатів вони все ж рекомендують використовувати традиційні (у США) металеві кришки, що складаються з двох частин. Але вони не стверджують, що скляні або пластикові кришки для багаторазового використання є небезпечними. Вони цілком прийнятні.

У мене є посилання, яким я поділюся з вами, щоб ви могли отримати всю інформацію та деталі дослідження...

ОЦІНКА ТА ПОРІВНЯННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГЕРМЕТИЗАЦІЇ ТРЬОХ ОСНОВНИХ ТИПІВ КРИШОК ДЛЯ ДОМАШНЬОГО КОНСЕРВУВАННЯ

Очевидно, що необхідно провести більше досліджень щодо довготривалого зберігання печатки.

Я не стверджую, що вони зараз схвалені, але для мене це обнадійливо.

Це лише перший розділ дослідження. Клацніть на це зображення, щоб побачити його у більшому розмірі, і обов'язково перейдіть за посиланням вище, якщо хочете прочитати дослідження повністю.

Тож... я залишаю це вам, мій мудрий читачу з хорошою головою на плечах. Ви вирішуєте, чи зручно вам користуватися цими баночками.

Що стосується мене, то я, мабуть, не буду використовувати їх у консервній банці під тиском, як це робить Піа в статті нижче. Традиційні кришки такі зручні, а кришки Weck для консервування занадто дорогі для тієї кількості консервації, яку я роблю.

Але я натхненна проведеним дослідженням. І я дуже, дуже, дуже хочу використати їх для створення подарункових баночок для варення, тому що, як я вже говорила вище... баночки Weck просто дуууже гарні!


Ця публікація містить партнерські посилання.

Ця гостьова стаття містить інструкції та поради щодо використання банок Века, деякі з яких я не знав! Дозвольте представити вам Піа Зонне. Піа живе в Данії, де ці баночки набагато поширеніші. Американські стандартні кулясті баночки дуже важко знайти. У неї є кілька рекомендацій щодо безпечного використання цих банок.

Чому я можу з банками Weck

Гостьовий допис Пії Зонне

Банки Век набувають все більшої популярності. Якщо ви плануєте використовувати їх для консервування під тиском, вам слід знати про деякі речі.

Щоб почати консервування, вам знадобиться кілька речей. консервний балончик під тиском деякі Кулькові банки , кільця та кришки , a надійна книга рецептів і a набір інструментів для консервування.

Я швидко зрозумів, що жоден з них не доступний там, де я живу. Швидкий пошук на Amazon призвів до серйозного шоку від наклейок.

На щастя, на допомогу мені прийшла моя чудова спільнота фермерів. Вони зібрали свої копійки і відремонтували для мене консервний балончик 1940-х років. З їхньою допомогою він навіть пройшов митницю.

Мені вдалося придбати на Amazon повну книгу домашньої консервації Ball та набір для консервування Norpro. Залишилися тільки банки.

Кулясті глечики тут неможливо відстежити. Якщо ви знайдете схожий глечик Мейсона, то у нього зовсім інша кришка.

Я вирішив провести невелике дослідження, яке перетворилося на велике дослідження, яким я поділюся з вами зараз, щоб вам не довелося проходити через це.

Зрештою, я вирішила, що найкращим варіантом для мене будуть баночки Weck.

Вони легкодоступні, але досить дорогі. Ми не поспішали збільшувати нашу колекцію на дні народження та за рахунок заощаджень. Нарешті, ми були готові до нашої першої сесії консервування.

Наш перший досвід консервування

Ми вирішили консервована картопля Тому що ми любимо картоплю. Однак у мене алергія на сиру картоплю, тому було б добре мати трохи під рукою.

Це був кошмар, і ми влаштували безлад.

Ми ледве вмістили всі банки в консервну банку. Я відчайдушно намагалася з'ясувати, який час для консервування вибрати.

Воронка з набору зовсім не підходила до банок. Гірше того, підйомник для банок був поганий. Ми мало не розбили всі банки, бо впустили одну на іншу.

Решта приладів з набору, окрім бульбашкового пускача та мірника, нам не знадобилися.

Зрозуміло, що минуло чимало часу, перш ніж ми вирішили спробувати консервувати знову. Хоча в підсумку у нас вийшло чотири банки смачної консервованої картоплі.

Ми витратили гроші на інструменти, які нам не були потрібні, і це був облом. Нам також довелося купувати нові інструменти.

Хотілося б, щоб хтось розповів мені все це до того, як я почав займатися консервуванням, і саме тому я ділюся з вами своїм досвідом. Давайте коротко розглянемо плюси і мінуси консервування в банках Века, перш ніж ми зануримося в деякі з них глибше.

Переваги консервування у банках Weck

 • Нуль відходів: банка та кришка скляні, кільце складається з гуми, що компостується, а затискачі металеві.
 • Відсутність іржі на кільцях і ризику затягування кілець занадто туго.
 • Красиво: з цим не посперечаєшся. Банки Weck просто прекрасні.
 • Доступні там, де немає банок Ball. Для деяких з нас це є вирішальним фактором.
 • Вам знадобиться менше інструментів, якщо ви працюєте тільки з банками Века.

Мінуси консервування у банках Век

 • Не схвалено Міністерством сільського господарства США. Це може бути вирішальним фактором для вас.
 • Банки дорогі.
 • Як правило, в банку можна вмістити менше, ніж у кулькові банки.
 • Вам знадобляться інші інструменти, ніж для кулькових банок.
 • Ви не почуєте того приголомшливого звуку PING, коли банка закривається.

Банки Weck не схвалені Міністерством сільського господарства США

Ми всі хочемо бути в безпеці, коли займаємося домашнім консервуванням. Ніхто з нас не хоче отруїти свою сім'ю. Ми дуже добре знаємо, що ботулізм - це не те, що ми можемо побачити, понюхати чи навіть спробувати на смак.

Я рекомендую дотримуватися рекомендацій Міністерства сільського господарства США та рецептів консервування у банках Века.

То чому ми взагалі обговорюємо використання банок для консервування, які не схвалені Міністерством сільського господарства США?

Наскільки мені відомо, Міністерство сільського господарства США ніколи не тестувало банки Века, тому банки Века "не рекомендуються" для домашнього консервування.

(Примітка Шерон...., якщо ви переглядаєте цю статтю і пропустили її, перевірте верхню частину цієї сторінки, щоб знайти нову інформацію про дослідження, яке вже було проведено).

Це дуже відрізняється від того, що вважається небезпечним за версією Міністерства сільського господарства США.

Ось що це означає:

Оскільки вони не проводили жодних тестувань банок, у них немає офіційної позиції щодо них, тому вони не рекомендують їх для домашнього консервування.

Європейці використовують ці банки для домашнього консервування протягом десятиліть. Проте вам вирішувати, чи зручно вам використовувати банки Век для домашнього консервування.

Якщо ви вирішите використовувати їх, вам все одно слід дотримуватися перевірених рецептів консервування, часу та процедур, рекомендованих Міністерством сільського господарства США (USDA).

Інструменти, необхідні для консервування у банках Weck

Однією з переваг консервування у банках Века є те, що вам не знадобиться багато інструментів.

Це також може бути недоліком, якщо ви вже є завзятим домашнім консерватором. Вам дійсно потрібно інвестувати в перші два, якщо ви не хочете зробити безлад, як це зробили ми.

Крім банок і скороварки, вам знадобляться..:

 • воронка Века
 • підйомник для банок Weck
 • бульбашковий пускач/вимірювач

Різниця між банками Weck та кульковими банками

Кулькові банки бувають стандартних розмірів від чверті пінти до галону. Ви можете вибрати широке або звичайне горло, і це майже все. Коли справа доходить до банок Века, у вас є набагато більше можливостей для вибору.

Форми банок Век

Банки Век бувають різних форм:

 • Штурц. (який я використовую найчастіше і рекомендую)
 • Міні-Штурц
 • Гурман
 • Тюльпан.
 • Циліндр
 • Бовдур.
 • Делікатеси
 • Saftflasche

Банки Sturz, Mini-Sturz та Zylinder мають прямі стінки, що робить їх найкращими для консервування.

Розміри горловини та кришки

Окрім форми баночок, варто звернути увагу на розмір кришки.

Розміри кришок позначаються як RR + цифра, тобто RR40 або RR100. Банки однакової форми можуть мати дуже різні кришки.

Щоб полегшити консервування, я рекомендую дотримуватися одного розміру кришок. У нас є кілька різних типів банок, але всі вони - RR100.

Ємність банки

В Європі банки Weck рекламуються із зазначенням їхньої фактичної місткості в мл. Якщо вас бентежить позначення мл, ви завжди можете попросити Google перевести його для вас.

Банки Weck не бувають стандартних розмірів від чверті пінти до галона, а часто мають непарну ємність, наприклад, 370 мл.

Крім того, у Штатах баночки Век часто рекламують із заокругленим об'ємом. Це означає, що баночка об'ємом 370 мл буде рекламуватися як 350 мл (вони завжди округлюють у меншу сторону).

Важливо звернути увагу на фактичну місткість банки. Ця інформація знадобиться вам, коли ви будете розраховувати, скільки банок вам потрібно для рецепта. Вона також дуже важлива, коли ви будете приймати рішення про час обробки.

Скільки банок поміститься у вашому бідоні?

Є ще один момент, про який слід пам'ятати, коли мова йде про різницю в розмірах між банками Ball і Weck.

Як правило, ви зможете помістити менше банок Века у свій закаточний апарат, ніж кульових банок. Це тому, що банки Века звужуються вгорі, що робить їх ширшими вгорі, ніж внизу.

Знайдіть розміри конкретних банок, які ви хочете використати, і підрахуйте, скільки їх поміститься у вашій банці. Переконайтеся, що ви вимірюєте верхню, а не нижню окружність.

Вибір часу обробки

Ємність банок рідко точно відповідає вимірам у перевірених рецептах. Це означає, що завжди хочеться використати їх наступного разу.

Час обробки проти потужності має значення.

Ніколи не використовуйте час обробки, протестований на банці меншої місткості.

Вибір простору для голови

Також потрібно звернути увагу на простір над головою. Форма кришки означає, що вона опускається в банку приблизно на ¼ дюйма. З цієї причини ви ніколи не хочете, щоб простір над головою був меншим за ½ дюйма.

Як правило, ви повинні додати ¼ дюйма до простору над головою, який вимагає ваш рецепт консервування.

Як перевірити наявність належної пломби

Одним з недоліків використання банок Weck є те, що ви не чуєте чудового звуку PING! щоразу, коли банка закривається.

Тим не менш, дуже легко визначити, чи герметично закрита банка.

Після правильного закупорювання банки клапан на гумовій прокладці помітно повернеться донизу.

Зачекавши рекомендовані 24 години, зніміть металеві затискачі. Тепер ви зможете підняти банку за кришку.

Варіант з нульовими відходами

Банка Век - чудовий варіант для домашнього консервування без відходів.

Кожен елемент банки придатний для вторинної переробки. Вам також не доведеться мати справу з іржею, оскільки затискачі виготовлені з нержавіючої сталі.

В Європі виробник не має жодних сумнівів щодо повторного використання гумової прокладки. Якщо прокладка виглядає цілісною, без великих тріщин, її можна використовувати повторно. Якщо з якихось причин прокладка не придатна для використання, банка просто не буде герметичною.

Офіційна позиція дещо відрізняється в США, де рекомендується використовувати прокладку лише один раз.

Знову ж таки, ви самі вирішуєте, чи будете ви використовувати прокладки повторно. Коли прокладка більше не працює, ви можете викинути її в компост, і вона розкладеться.

Висновок

Ось деякі з ключових висновків:

 • Консервування у банках Века вимагає декількох спеціальних інструментів. Ви повинні звернути увагу на місткість ваших банок і розмір кришок.
 • Ви завжди хочете використати наступний час обробки і додати ¼ дюйма до необхідного простору над головою.

Банки красиві, але дорогі. Якщо у вас немає доступу до банок Ball там, де ви живете, банки Weck - хороша інвестиція. Однак, ви повинні бути впевнені, що вам буде зручно консервувати в банках, які ще не пройшли перевірку USDA.

Біографія автора

Піа Зонне в глибині душі є фермеркою. Вона живе в Данії і веде блог на Зайняті руки - тихі серця .

Пов'язані сторінки

Чи знаєте ви найкращі безпечні методи переробки? Дізнайтеся все необхідне та візьміть цінні поради та підказки на SimplyCanning.com

Потрібна допомога на початковому етапі? Підпишіться на безкоштовний курс "Швидкий старт з консервування". Ця серія містить усю найважливішу інформацію, яку потрібно знати, а також оновлення сайту, відповіді на найпоширеніші запитання, рецепти та поради щодо консервування.

Банки для консервування: відповіді на найпоширеніші запитання. Які бувають розміри та форми банок для консервування? Які бренди існують? Чи можна повторно використовувати банки з магазину або вінтажні банки? Отримайте відповіді на всі ваші запитання про банки для консервування тут!

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 11/5/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard