Сьогоднішнє питання про консервування стосується вологи в банках: "Ви згадували, що перед наповненням банки і кришки потрібно прогріти в гарячій воді. Чи є проблема з вологою на кришках і банках?"

Привіт, мене звати Шерон Петерсон, і я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти поради, навчальні посібники та онлайн-курси з домашнього консервування. Приєднуйтесь до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Відео-транскрипт (відредаговано для більшої ясності)

Отже, сьогоднішнє запитання в чаті "Консервування" надійшло від Крісті. Вона запитує: "Привіт. Я відчуваю себе безглуздо, запитуючи, але ваш веб-сайт є найбільш інформативним і найменш приголомшливим, з яким я стикалася. Я збираюся спробувати консервувати вперше. Я намагаюся добре підготуватися заздалегідь. Я відчуваю себе досить впевнено, за винятком одного. Ви згадували про те, щоб тримати пляшки та кришки теплими в гарячій воді. Я планую консервувати...Яблучне масло. Якщо в банку або на кришці є волога від води, чи вплине це на яблучне масло? Чи варто мені хвилюватися?"

Отже, перше, що я хочу сказати, це те, що жодне питання не є дурним! Я б дуже хотів, щоб люди задавали питання про консервування, а не просто робили припущення і просто йшли напролом, не знаючи, що вони роблять. Тому я дуже впевнений, що Крісті буде добре справлятися зі своїм домашнім консервуванням, тому що вона задає питання про консервування і навчається. Я дуже, дуже задоволений з цього.Також дуже дякую, Крісті, за ваші приємні коментарі до "Простого консервування", адже найменш приголомшливо? Це саме те, що я намагаюся зробити.

Ні, конденсат води в банках для консервування або на кришках не вплине на ваше яблучне масло. Так само і з будь-яким іншим продуктом. Ви хочете, щоб речі були теплими, щоб гаряча банка потрапляла в гарячу консервну банку. Вода не вплине на неї анітрохи. Тож тримайте банки теплими, кладіть туди свій продукт і насолоджуйтеся яблучним маслом.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня. Не соромтеся ставити запитання, навіть якщо вам здається, що вони можуть бути дурними. Я вам вдячна. Гарних вам вихідних і щасливого консервування. Поговоримо пізніше.

Пов'язані сторінки:

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Сторінка востаннє оновлена: 21.09.2020

Callie Howard

Автор Callie Howard