Контейнер Fillmore прислала мені цю вишневу тертку на пробу. Я ніколи не знаходив такої, яка б працювала, тож мушу сказати, що я був налаштований скептично.

І я навіть сказав про це Філлмору перед тим, як вони його відправили!

Ми є консервування вишні сьогодні, і знаєте що... це працює! Навіть мій син сказав, що це працює.

Я зняв відео, як двоє моїх хлопців чистять вишні за кухонним столом. Прокрутіть вниз, щоб побачити вишневу кісточку в дії.

Ця сторінка містить:

  • Просте консервування дітей за допомогою вишенькодавки
  • Особливості цієї вишневої кісточки
  • Чи працює вишневий ніж для розморожування вишні на розморожених вишнях?

Просте консервування дітей за допомогою вишневниці

Ось відео, де двоє моїх хлопців працюють над ящиком вишень. Вони обидва сказали, що їм подобається, як це працює... і повірте мені, якби їм не подобалося, вони б цього не сказали. 🙂 Мені подобається фактор відсутності безладу! Поки хлопці не почнуть вишневі війни.

Подивіться відео:

Особливості цієї вишневої кісточки

У моєму пітері є додаткова гума. Бачите маленький прямокутний простір, де сидить вишня? Там є гумова прокладка, яка сидить в цьому круглому отворі, роблячи прямокутну щілину. Кісточка опускається в банку через цю щілину.

З часом прокладка розтягується, тому перевірте це. Якщо отвір розтягнувся, можливо, ви захочете замінити її на цю прокладку.

Найкраще виходить, якщо вишню покласти плодоніжкою догори. Всі вишневі кісточки опиняються в банці, і безлад мінімізується!

Це мій син, який багато років тому використовував піттер. Ми дійсно намагалися змусити його працювати. Я не пам'ятаю марку цього піттера. Але в моєму домі це не було схвалено родиною.

Один з наших невдалих піттерів минулих років.

Врешті-решт він наповнив цю маленьку миску, а потім переключився на маленький шматок трубки і просто виколупував ямки.

І саме так ми роками чистимо вишні від кісточок.

Біль у спині! Величезний безлад. Але він впорався з роботою. І зробив багато милих фотографій. 🙂 (Див. нижче!)

Чи працює вишневий ніж для розморожування вишні на розморожених вишнях?

Отже, сьогодні я додаю цей невеликий розділ. Я приготувала цей вишневий пиріг для своїх хлопців на вечерю. Я дістала вишні з морозильної камери (рецепт підходить і для заморожених вишень). Те, що я думала, що це вишні без кісточок, виявилося вишнями з кісточками! Саме з кісточками... каламбурно.

Розім'явши пальцями кілька м'яких, вологих заморожених, а потім розморожених вишень, щоб витягти кісточки, я вирішила спробувати цей вишневий піттер. Чесно кажучи, я не думала, що він спрацює. Якщо ви не знаєте, вишні дуже м'які і вологі, коли їх заморожують, а потім розморожують. Я подумала, що піттер просто створить кашу. Ну, на мій подив, це не так вже й погано. Не так ефективно і чисто, якзі свіжими вишнями, але це спрацювало.

Пов'язані сторінки

Консервування вишні - гарна альтернатива заморожуванню і додає яскравих фарб до будь-якої комори. Використовуйте її для швидкого приготування пирогів, пиріжків або цукатів з вишнею.

Вишневе варення легко готується і освоюється. Регулюйте цукор і смак на свій розсуд!

Консервована вишнева начинка для пирога дає вам свободу готувати вишневий пиріг або коблер на льоту! Просто відкрийте банку і вилийте начинку на корж пирога.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 11/5/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard