Що таке сухе консервування? Сухе консервування відноситься до кількох різних процесів, оскільки люди використовують різну термінологію для різних методів.

Існує "сухе консервування", коли сухі продукти, такі як пшениця, овес і зерно, зберігаються в металевих банках, які герметично закриваються і зберігаються протягом тривалого часу. Іноді під "сухим консервуванням" люди мають на увазі консервування в духовці, коли ви ставите банки в духовку, наповнюєте їх сушеними продуктами, і банки закриваються, коли вони охолоджуються.

Я хочу зосередитися на чомусь новому, що я побачив у групах з консервування. Мене це дуже хвилює.

Ця сторінка містить

  • Що таке сухе консервування?
  • Сухе консервування Сушені продукти?
  • Консервування в духовці
  • Новий вид сухого консервування

Що таке сухе консервування?

Сухе консервування Сушені продукти

Існує два різних методи, які часто називають "сухим консервуванням". Перший - це консервування сухих продуктів, таких як пшениця, овес і зерно, у металевій банці з поглиначами кисню. Спеціальний інструмент герметично закриває металеву банку. У цьому немає нічого поганого, але сьогодні я говорю не про це. (Більше інформації про цей метод сухого консервування тут).

Консервування в духовці

Іноді під "сухим консервуванням" люди мають на увазі консервування в духовці. Знову ж таки, це стосується сухих продуктів, таких як зерно, пшениця і боби. Це коли ви кладете продукти в банку і ставите банку в духовку. Потім ви дістаєте її, накриваєте кришкою, і вона герметично закривається. З цим методом є багато проблем. Сьогодні я не буду вдаватися в подробиці. Я спробую зробити відео на обидві ці теми.

Примітка: сушену квасолю можна варити і консервувати з рідиною. Дізнайтеся більше про консервування сушеної квасолі тут.

Новий вид сухого консервування

Я хочу зосередитися на чомусь новому, що я побачив у групах консерваторів. Я дуже стурбований цим. Вони називають це "сухим консервуванням", але насправді вони консервують продукти, які ви зазвичай переробляєте в консервній банці під тиском. Зазвичай, ви додаєте рідину. Я в основному бачу це для коренеплодів, таких як картопля. Вони слідують тим самим вказівкам, що й звичайні інструкції з обробки, але нічого не додають рідина З цим виникають різні проблеми, давайте пройдемося по них одну за одною.

Чи безпечний цей вид сухого консервування?

Основна проблема цього типу сухого консервування полягає в тому, що ви не додаєте рідину. Тепло проникає через банку з іншою швидкістю, якщо в ній циркулює рідина. Щоб бути безпечними для зберігання, овочі, м'ясо або фрукти повинні нагрітися до певної температури. Для овочів і м'яса потрібно, щоб температура була досить високою, щоб вони зупиняє ботулізм, тому це дуже важливо.

Коли вони проводили випробування, в банку була рідина. Ця рідина починає циркулювати, тягнучи за собою тепло. Зазвичай тепло циркулює по всій банці одночасно. Ви не отримаєте холодну пляму посередині банки. Тепло повинно потрапити в найхолоднішу частину банки, щоб переконатися, що ця пляма нагрілася до досить високої температури. Коли ви нагріваєте банку, ви можетебез рідини тепло починає проникати ззовні в середину банки, але не нагрівається одночасно.

Може здатися, що це така незначна різниця, але вони тестували її, коли тепло циркулювало по всій поверхні. Воно обходило всі шматочки їжі, нагріваючи все з різною швидкістю. Ви не можете керуватися тестуванням, яке проводилося з рідиною, пропускаючи рідину, тому що ви щойно змінили все це.

Невеличке додаткове пояснення: Консервування сирого м'яса без рідини - це нормально, це входить до перевірених методів. М'ясо виробляє власні соки. Проблема виникає через те, що люди залишають рідину в продуктах, які не були перевірені таким чином. Зокрема, в овочах.

Примітка про бактерії

Я знайшов цей цікавий факт, досліджуючи його перед тим, як зняти це відео. Бактерії реагують на сухе тепло інакше, ніж на вологе. Я ніколи не знав цього раніше. Вологе тепло впливає на бактерії інакше, ніж сухе тепло.

З цих причин не намагайтеся консервувати сухим способом. Не думайте, що якщо ви використовуєте перевірені процеси, то можете просто пропустити рідину і зберегти ваші продукти в безпеці. Це не так.

Коли я вперше почула про цей новий метод сухого консервування овочів (без додавання рідини), я подумала: "О, це не дуже гарна ідея". Мої здогадки виявилися правильними. Я провела дослідження. Він не затверджений. Його не тестували. Він новий, з того, що я чула, і я не рекомендую його використовувати.

Сподіваюся, вам сподобалася ця стаття і вона була корисною, і я сподіваюся, що ви приймете мудрі рішення щодо домашнього консервування продуктів. Знову з вами була Шерон з SimplyCanning.com. Гарного вам дня!

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Пов'язані сторінки

Консервування в духовці

Консервування в духовці. З'ясуйте, чи працює вона чи ні. Чи герметично закриваються ваші банки?

Надмірна безпека при консервуванні?

Консервування з надмірною увагою до безпеки - концепція, яка не має сенсу. Їжа може бути зіпсована навіть без плісняви. Ботулізм є причиною №1 для неправильно консервованих продуктів. SimplyCanning.com розповідає про це детальніше.

Контейнери для зберігання харчових продуктів

Контейнери для зберігання харчових продуктів, безпечне зберігання харчових продуктів; тривале зберігання харчових продуктів

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 27.05.2021

Callie Howard

Автор Callie Howard