Кришки для консервування можуть здатися простою темою, але тут є на що звернути увагу. Що пропонується? Які є альтернативи? Як використовувати кришки для консервування? Де їх придбати? Дізнайтеся більше в цьому посібнику з використання кришок для консервування.

Ця сторінка містить:

 • Стандартні металеві кришки для консервних банок з 2 частин
 • Як працюють консервні кришки
 • Альтернативи одноразовим кришкам? Пластикові багаторазові кришки Weck.
 • {Відео] Я розповідаю про кришки для консервних банок у прямому ефірі
 • Де можна купити кришки для консервних банок?
 • Купівля кришок оптом
 • Купівля кришок б/в
 • Банки, що продаються із закрученими кришками, насправді є обманом
 • {FAQ} Чи закінчується термін придатності кришок для консервування? Як довго вони прослужать?
 • {FAQ} Чи можете ви повторно використовувати консервні кришки?
 • {FAQ} Тож чи повинні консервні кришки вискакувати?
 • {ЗАПИТАННЯ} Як визначити, чи закрита консервна банка?
 • {ЗАПИТАННЯ} Як відрізнити нові кришки від вживаних
 • {Питання} Чи безпечна банка з двома кришками, склеєними разом?

Стандартні металеві кришки для консервних банок з 2 частин

Кришки для консервних банок, які рекомендує USDA, складаються з двох частин: гвинтової стрічки та пласкої кришки. Я також чула, що їх називають "плоскі" або "ущільнювачі".

Квартири

Ці кришки бувають 2 розмірів, щоб відповідати отвору 2 звичайних консервна банка розміри ротів.

 • Стандартний отвір горловини банки становить приблизно 2-3/8 дюйма.
 • Банки з широким горлом мають отвори близько 3 дюймів.

Гвинтові стрічки

Гвинтові стрічки, які утримують кришки на банках, також бувають тих самих 2 розмірів: стандартні та з широким горлом.

Як працюють консервні кришки

Під час обробки наповнених банок утворюється вакуумне ущільнення. Ущільнювальна суміш, яку ви знайдете на внутрішньому обідку кришки, прилягає до банки і утворює важливе ущільнення.

Гвинтова стрічка накладається на кришку і прикручується, щоб утримувати плоску кришку на місці. При встановленні гвинтової стрічки потрібно міцно прикрутити її, але не потрібно докладати надмірних зусиль. "Щільно, як палець" - це добре. "Щільно, як палець" - так всі кажуть. Що це означає? Я зрозумів! Ось відео-демонстрація, яка показує, що саме це означає для щільно закрутіть кришки консервних банок.

Під час обробки продуктів кисень витісняється з банки. Ущільнювальна суміш у кришці нагрівається і розм'якшується, щільно прилягаючи до банки. Коли продукти охолоджуються, вміст стискається, кришка присмоктується, і гумова прокладка утворює щільне ущільнення, що захищає продукти від подальшого забруднення.

Альтернативи одноразовим кришкам? Пластикові багаторазові кришки Weck.

Багаторазові кришки для консервування

У зв'язку з дефіцитом кришок для консервування, настав час подумати про багаторазові кришки для консервування. Я використовував їх у минулому... і буду використовувати в майбутньому. Насправді, у мене є багаторазові кришки на складі саме для тієї ситуації, з якою ми зараз стикаємося. Дефіцит кришок для консервування знову показує своє потворне обличчя. У мене є більше про багаторазові кришки для консервування тут.

Weck Jars

Банки Weck не дуже поширені в США, і вони не були протестовані Міністерством сільського господарства США. Особисто я б використовував їх для таких речей, як джеми та желе. Вони красиві, але дорогі, тому ідеально підійдуть для дарування подарунків. Дізнайтеся більше тут... Weck Jars

Я розповідаю про кришки для консервних банок наживо

Де можна купити кришки для консервних банок?

Я завжди люблю купувати місцеві товари. У нашому місцевому магазині Ace Hardware є консервні припаси. Якщо ви використовуєте багато кришок і хочете купити їх усі одразу, попросіть знижку. Я попросила в нашому магазині, і вони з радістю пішли мені назустріч. Інші великі магазини також продають кришки для консервування.

Звичайно, завжди є онлайн. Просто будьте обережні і переконайтеся, що купуєте у законного, перевіреного бізнесу. Зважаючи на нещодавній дефіцит, є й шахраї. Перевірте веб-сайти на наявність інформації про сторінки, місцезнаходження та чітку копію на веб-сайті, включаючи чітку політику повернення товару.

Кришки можна придбати як зі стрічками, так і з плоскими кришками. Або якщо у вас вже є гвинтові стрічки, використовуйте їх повторно і просто придбайте більше плоских кришок.

Купівля кришок оптом

І пам'ятайте, якщо ви робите замовлення онлайн, часто ви отримуєте їх дешевше за коробку, якщо купуєте кілька коробок за один раз. Кришки в рукавах - відмінний спосіб покупки. Я сам так роблю. Fillmore Container є спонсором SimplyCanning, і вони переносити кришки для консервування в об'ємних рукавах. Це непатентовані препарати, але вони від хорошого постачальника. Мені з ними пощастило.

Купівля кришок б/в

Чи можна купувати кришки з секонд-хенду, якщо вони нові і в коробці, невикористані? Я прихильник вигідних покупок. Однак будьте обережні, якщо купуєте кришки з секонд-хенду. Навіть якщо кришки, які ви купуєте, "нові в коробці", вам потрібно оглянути їх. Переконайтеся, що вони не зігнуті і, що більш важливо, перевірте гумову ущільнювальну суміш. Вона повинна бути гумовою, м'якою і не пересохлою.

Маленька історія...

Я придбала кілька котиків на аукціоні. Тепер я обожнюю аукціони! Ми з чоловіком регулярно перебираємо старі коробки з "мотлохом". Нам це подобається. Іноді ми знаходимо чудові пропозиції.

Цього разу я знайшов коробку, повну банок і кілька коробок з пломбами. Пломби були дуже старі, але вони були в оригінальній коробці, їх не відкривали і не використовували. На перший погляд, вони виглядали як нові. Я подумав, що знайшов чудову знахідку.

Однак, коли я нагріла їх перед тим, як покласти на банки, я помітила, що ущільнювач відшаровується. Однозначно непридатний для використання. Ущільнювач був повністю висохлий. Дуже плаский. Зовсім не схожий на гуму. Він був просто занадто старий.

Банки, що продаються із закрученими кришками, насправді є обманом

Іноді банки продаються з кришками в коробці, що може спричинити вм'ятини.... Ненавиджу, коли так роблять. Тому перевіряйте кришки, коли знімаєте їх з нових банок. Вам доведеться вирішити, чи достатньо кришка в хорошому стані, щоб її можна було використовувати.

Це, звичайно, призводить до наступного питання... чи має це значення? Моя відповідь: "Так, це має значення." Пам'ятаєте герметик? Якщо він пошкоджений, це може збільшити ймовірність невдалої герметизації, якщо ви спробуєте повторно використати кришку. Я не люблю витрачати свій час і їжу заради більшої ймовірності невдачі.

Я впевнений, що коробки, ймовірно, нагріваються під час зберігання, або у вас після покупки, або в магазині перед тим, як їх завезти на склад. Спека лише посилить проблему, оскільки ущільнювач стає м'яким при нагріванні.

Найкраще зняти кришки з банок, коли ви їх отримаєте. Наскільки вони ще придатні для використання, залежатиме від того, наскільки глибоко позначені кришки. Це те, чого я не можу вам сказати. Вам просто доведеться вирішити, чи варто ризикувати несправною кришкою. Якщо вм'ятина дуже легка, вони можуть бути в порядку... а можуть і не бути. Якщо ж вона глибока, я не рекомендую пробувати.

Поради та поширені запитання щодо консервних кришок

Чи закінчується термін придатності консервних кришок? Як довго вони прослужать?

Кришки для консервування мають термін придатності. Я маю на увазі невикористані кришки в коробці, а не кришки на банках. Я бачив, що рекомендують не купувати більше, ніж ви використаєте протягом року. Але я також бачив, що невикористані кришки будуть придатні протягом 5 років. Здається, що вони суперечать один одному, чи не так?

Це цитата, яку я знайшов у NCHFP:

"Ущільнювачі у невикористаних кришках працюють щонайменше 5 років від дати виготовлення. Ущільнювальна суміш у старих невикористаних кришках може не забезпечити герметичність банок. Купуйте лише ту кількість кришок, яку ви плануєте використати протягом року".

Моя думка: раніше я вважав, що 5 років - це гарний термін. Однак я знаю, що кришки змінилися, і їхня якість варіюється. Здається, що гумова суміш вже не така, як раніше. Я рекомендую не купувати занадто багато. Ви також можете не дотягувати до цього терміну. Запас на один рік - це досить добре, але якщо він закінчиться, звичайно, не викидайте кришки. Навіть якщо ви плануєте на 2 роки.років, напевно, було б нормально.

Що ще важливіше, зберігайте кришки в безпеці. Ніякого сильного нагрівання! (Гарячі гаражі або сараї - не найкраща ідея).

Чи можете ви використовувати кришки для консервування повторно?

Гвинтова стрічка придатна для багаторазового використання, а пласка кришка - ні. Пласка кришка має ущільнювач на внутрішньому ободі, на якому після використання з'являється вм'ятина. Ви можете побачити цю вм'ятину. Ця вм'ятина може бути перешкоджати встановленню нової пломби Це може призвести до того, що він не буде герметичним взагалі, або просто створить слабке ущільнення, яке може відклеїтися під час зберігання.

Зауважте, що я кажу "може" і "може". Це ризик, з яким деякі люди готові жити. Щодо мене, то я краще знатиму, що мої повіки будуть у безпеці.

З огляду на це... у вас може бути мільйон кришечок, що лежать навколо, або ви відчуваєте, що з ними можна щось зробити замість того, щоб викидати їх на смітник. Це нормально - переробляти кришечки для інших цілей, окрім переробки. Я маю більше інформації про те, як тут переробляють кришки від консервних банок.

Тож чи повинні консервні кришки спливати?

Скільки часу потрібно для того, щоб кришки відривалися під час консервування? І що відбувається, якщо кришки не відриваються під час консервування? Зазвичай ви почуєте хлопаючий звук протягом години або близько того, як витягнете їх з банки. Але це не завжди так, і Все гаразд. Це не вказує на проблему. Чи герметично закрита банка, навіть якщо ви не почули пінг? Дізнайтеся більше в цьому чаті про консервування кришок, що відкриваються.

Як визначити, що консервна банка закупорена?

Найкращий спосіб перевірити, чи правильно закрита кришка - це дати банці охолонути природним чином до кімнатної температури. Я завжди роблю це протягом ночі. Потім зніміть гвинтову стрічку і підніміть банку за край кришки. Кришка повинна витримати вагу банки і не відірватися. Ви також можете перевірити, чи присмокталася кришка і чи є в ній вакуум. Натисніть пальцем на середину кришки; там будене повинно бути підказкою. Воно не повинно з'являтися і зникати.

Як відрізнити нові кришки від вживаних

Все це в печатка .

Мене запитали, як визначити, чи була кришка використана. Це можна зробити за ущільнювачем. Якщо він був використаний, то на ньому буде вдавлення від краю банки. Якщо не був... він буде гладким. Я сфотографував дві кришки. Одна використана, інша нова. Чи можете ви відрізнити? (Відповідь під фотографією...)

Це може бути важко сказати, але кришка зверху із золотим покриттям - це нова кришка. Кришка знизу з білим покриттям - це використана кришка. Не колір (білий або золотий) вказує на те, яка кришка нова чи використана. Кришки для консервних банок виготовляються в обох кольорах. Вам потрібно звернути увагу на стан ущільнювальної суміші. Якщо ви бачите ці вм'ятини, то банка, швидше за все, була у вжитку.

Чи безпечна банка з двома кришками, склеєними разом?

Питання: Я законсервував трохи соління кропу і виявив, що на одній з банок злиплися дві кришки. Верхня кришка запечатана, але мені цікаво, яка кришка під нею. Я не хотів її турбувати, оскільки думав, що це може порушити герметичність. Що ви думаєте? Можливо, я не дізнаюся, поки не відкрию банку.

Відповідай: Я б перевірив ущільнювач так само, як якщо б була лише одна кришка. Підніміть банку з прилавка за краї кришки. Ущільнювач повинен витримувати вагу банки. Якщо він витримує, я б подумав, що ваш ущільнювач, ймовірно, в порядку. Не бійтеся трохи похитати його. Якщо кришка легко знімається, значить, він не був міцним з самого початку. Ви хочете знати це зараз, а не пізніше.

Пов'язані сторінки

Як щодо банок для консервування? - Які існують різні розміри та форми банок для консервування? Які бренди існують? Чи можна повторно використовувати банки з магазину або вінтажні банки? Отримайте відповіді на всі ваші запитання щодо банок для консервування тут!

Що станеться, якщо ви не почуєте хлопок кришки? - Чи закрита вона? Що могло завадити герметичності ваших кришок? Дізнайтеся про деякі поширені помилки тут.

Чи можна переробляти інші скляні банки для консервування? Зокрема, чи можна повторно використовувати банки з-під інших продуктів, наприклад, магазинних солінь, для консервування? SimplyCanning часто отримує це питання. Ось деякі з них.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/5/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard