(редагування - ця публікація була написана кілька років тому. На жаль, я не думаю, що компанія більше працює).

Нова компанія з постачання консервів? Так! І мені здається, вони мені подобаються.

Orchard Road Canning - нова консервна компанія, яка нещодавно зв'язалася зі мною. Вони запитали про спонсорство Simply Canning. Я дуже прискіпливо ставлюся до того, кому дозволяю розміщувати рекламу на Simply Canning. Мені потрібно знати, що їхній продукт - це хороший продукт, який ви оціните. Тож я перевірив їхню діяльність.

Ця сторінка містить:

 • Чи безпечні банки Orchard Road для домашнього консервування?
 • Зовнішній вигляд консервного заводу на Орчард Роуд: чисто, ясно, без безладу!
 • Упаковка на Orchard Road Canning Supplies чудова!
 • Де виробляються консерви Orchard Road?
 • {FAQ} Чи містять консервні банки Orchard Road свинець?
 • {FAQ} Чи не містять кришки банок для консервування Orchard Road без вмісту БФА?
 • Де купити консервне приладдя Orchard Road

Чи безпечні банки Orchard Road для домашнього консервування?

Коли я побачила зображення їхніх банок, моєю першою думкою було... "О, мені подобається цей чистий, простий вигляд." Моєю другою думкою було: "Хммм, а вони перевірені на безпеку для консервування?"

Тож я запитав їх! Ось що вони відповіли.

 • "Ми протестували всю нашу лінійку продуктів на незалежна лабораторія з продукцією Ball, і наша продукція показала себе так само добре, як і продукція Ball. Вага наших банок або така ж, або трохи важча ніж в інших банках".

Це незалежна лабораторія Якщо вам потрібна додаткова інформація про це, вони будуть раді повідомити вам більше.

Тоді, звичайно, мені потрібно було використати їх для себе. Тож так, Orchard Road Canning надіслали мені кілька зразків банок і кришок. Мої перші враження: "ЧУДОВО!" Банки здаються важкими і міцними. Мені подобається простий, чистий стиль.

Я хотів бути впевненим і використовувати їх в обох випадках водяна баня і консервні банки під тиском Тож я використав їх, щоб з'їсти полуничне варення і квасоля пінто Вони чудово виступили в обох конкурсах.

Банки - це стандартний широкий і правильний рот тому вони будуть взаємозамінні з кришками та стрічками інших брендів. Кришки та стрічки Orchard Road підійдуть і до банок інших брендів.

Зовнішній вигляд консервного заводу на Орчард Роуд: чисто, ясно, без безладу!

Банки мають простий логотип на одному боці та гладенькі боки навколо. Гарно, чисто та просто. Ви зможете чітко бачити свою їжу, адже знаєте, як гарно наповнені банки стоять на ваших полицях.

На кришках також є простий логотип, розташований на кришці, а внизу є місце для маркування... Ви ж маркуєте свої банки, так? Тому що знаєте, що забудете, коли ви їх консервували, або які інгредієнти були в них, так?

Просто кивайте головою і повторюйте за мною... "Так, Шерон, я наклею етикетки на всі банки, щоб не забути".

Редагувати на Додати... Щодо купольних кришок. 🙁

Редагування для додавання нової інформації на кришках.

Хоча мені дуже подобаються баночки та упаковка, з кришками не все так добре. Коли я вперше спробувала їх, здавалося, що вони працюють добре. Вони закриваються, і я думала, що все гаразд.

Перейдіть вперед у часі...

Мене турбує кришка, яку я зняв з банки мариновані огірки Кришка була на банці 3 роки. Край прокладки і покриття відшаровується. Спочатку я думала, що це просто випадковість, але це траплялося вже кілька разів.

Ми продовжили їсти ласощі, оскільки тюлень був неушкоджений, але такого лущення я раніше не бачив. І я не в захваті від цього. Я написав електронною поштою в Orchard Road, щоб дізнатися, чи є у них якась інформація. Ось їхня відповідь.

"Я ніколи такого не бачив, і це перший раз, коли про це заговорили. Я не знаю, але я відправлю фото на свою фабрику і подивлюся, чи є у них якась інформація. На нижній стороні кришки містяться всі харчові продукти, тому не варто хвилюватися про вживання продукту в їжу".

Я не отримав від них відповіді, тому, на жаль, мушу сказати, що більше не рекомендую купольні кришки.

Упаковка на Orchard Road Canning Supplies чудова!

Знаєте, як зараз продають банки на лотках, загорнутих у поліетиленову плівку? Здається, ніхто вже не продає банки в хорошій, міцній коробці з роздільниками, як у старі часи. (Ніби я такий старий, так?) Не знаю, як вам, а мені часто доводиться в магазинних банках. Кволі лотки просто не підходять.

Компанія Orchard Road Canning працювала над створенням коробки, яка збереже ваші банки. Насправді вони навіть кращі за старі коробки. Верхня частина коробки піднімається і опускається між банками. Вони також мають перегородки між банками. В результаті виходить ДУЖЕ міцна, дуже надійна коробка для банок.

У кожній коробці лише 6 баночок... тому коробки не будуть такими важкими, коли вони заповнені. Набагато легше буде піти і взяти кілька баночок. коробка стручкової квасолі Більше не треба напружувати руки та спину, несучи повну коробку кварт. І не треба кликати хлопців-підлітків, щоб вони допомогли вам донести продукти на кухню. Підлітки дуже зручні... але іноді їх не буває поруч, коли вони вам потрібні.

Коробки також мають кольорове маркування: червоне - широке горло, жовте - звичайне. Коробки з кришками мають таке ж кольорове маркування.

Ці коробки досить міцні, і я б наважився сказати, що в них можна навіть відправляти речі. У мене син служить в армії. Пам'ятаю, як відправляв йому в Афганістан баночки зі смаколиками, трохи хвилюючись, чи долетять вони. Ці коробки чудово підійдуть. Звичайно, жодних гарантій тут немає! Але на моєму місці я б спробував. 🙂

Де виробляються консерви Orchard Road?

Найпоширеніше запитання, яке я отримую з моменту публікації цієї сторінки?

Де вони зроблені? В Америці?

Я дуже сподівався, що зможу сказати "ТАК! Зроблено в Америці"... але відповідь - ні. Я теж запитав їх про це, і ось їхня відповідь.

 • Наші баночки та кришки постачаються з Китаю. Наші виробники дотримуються дуже суворих правил з точки зору якості, оскільки вони виробляють різноманітну продукцію для інших американських компаній.
 • Пластизол, який використовується для виготовлення кришок, виробляється американським виробником.
 • Маючи досвід роботи в галузі домашнього консервування, наша мета полягала в тому, щоб виробляти високоякісний продукт. Ми шукали виробників з усього світу, які могли б виробляти необхідну кількість продукції для запуску нашої компанії. Найкраща якість і необхідний обсяг продукції виявився з Китаю.

Один момент, на який слід звернути увагу щодо американського випуску

Я розумію бажання купувати зроблене в Америці... Справді, я розумію. Я тут з вами. Ось кілька речей, які слід врахувати.

 • Orchard Road - абсолютно нова компанія, яка запропонує ринку певну конкуренцію. Це завжди добре. Наскільки я розумію, американські виробники не виробляли б продукцію в тих обсягах, які потрібні Orchard Road. Іншими словами, замовлення були надто малими.
 • Вони заявили, що мають намір перейти на американське виробництво якомога швидше. Я думаю, що кожна невелика компанія заслуговує на шанс почати роботу. Сподіваюся, що одного дня вони зможуть перейти на американське виробництво.

Поширені запитання щодо консервування на Орчард Роуд

Чи містять консервні банки Orchard Road свинець?

Друге найпоширеніше питання... чи є свинець у банках?

 • Наші банки не містять свинцю.

Чи не містять кришки консервних банок Orchard Road без БФА?

І нарешті... чи не містять кришки BPA?

Я також поставив їм це питання, оскільки це гаряча тема в консервних колах. Вони протестували свої кришки і надіслали мені результати. Вони не містять BPA.

 • Ми щойно отримали звіт з незалежної лабораторії, яка проводила тестування наших кришок на вміст BPA. Результати показали, що наші кришки насправді не містять BPA.

Де купити консервне приладдя Orchard Road

 • Orchard Road Canning на Amazon.
 • Раніше Filmore Container також перевозив Orchard Road Products...

Відгук від Паули, яка виграла кілька баночок і кришечок... Ось що вона каже.

Мені дуже подобаються банки Orchard Road. Назвіть мене божевільною, але мені здається, що скло у них важче, ніж у інших брендів. Звук закупорювання явно відрізняється від Ball або Kerr. Що мені не сподобалося... або, краще сказати, до чого треба звикнути... - це те, що ви не бачите ямочки посередині кришки, як у інших брендів.

Я радий, що кришки та стрічки взаємозамінні. У мене була одна банка під питанням. Я просто провів пальцем по кришці - без сумніву, я пропустив її. Нічого страшного, огірочки з хлібом та маслом довго не протримаються :) Банку поставив у холодильник!

Ще раз дякую за роздачу! Люблю ваш сайт. Люблю ваші ідеї. Я поділився інформацією з багатьма!

Многая літа!

Паула.

Пов'язані сторінки

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про приладдя для консервування тут! Деякі з них є обов'язковими, а деякі просто полегшують життя. Ми охоплюємо все це у вичерпному переліку товарів, який SimplyCanning.com складав протягом багатьох років.

Балакучі етикетки для консервування Chalky Talky - це економія грошей і здорового глузду, коли справа доходить до підтримання порядку. Відмовтеся від паперових етикеток і полюбите ці багаторазові етикетки, про які розповідає сайт SimplyCanning.com!

Нові вінтажні банки для консервування: порівняння кольорів та візерунків - Огляд нових вінтажних банок для консервування. Що думає SimplyCanning.com?

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 11/12/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard