Я використовую млин для зерна Wonder Mill і дуже люблю його! Я зробив кілька відео з використанням мого електричного млина.

Ця сторінка містить:

  • {Відео: Зерновий млин Wondermill проти зернового млина Excalibur
  • {Відео] Огляд зернового млина Wondermill

Зерновий млин Wondermill проти зернового млина Excalibur

По-перше, це порівняння з моїм старим резервним зерновим млином "Екскалібур".

Я користувався цим млином "Екскалібур" протягом багатьох років, тому, коли у мене з'явилася можливість порівняти його з "Чудо-млином", я вхопився за нього. Подивіться, що з цього вийшло. 🙂 Дивіться, що з цього вийшло.

Огляд зернового млина Wondermill

Тут я розповідаю про "Диво-млин", розглядаю його частини і те, як він працює.

Зернодробарка Wonder Jr Deluxe

У мене також є Wonder Jr Deluxe.

Це ручний млин для зерна, який можна використовувати в разі надзвичайних ситуацій... або коли вам потрібно потренувати руки. 🙂

У мене немає відеоогляду, але тут ви знайдете фантастичний Рецепт пряникового печива з якими мені допомагає мій син (як з випічкою, так і з їжею).

Я вирішив звернути увагу на цей млин через його здатність молоти не лише пшеницю. Wonder Junior дає вам більше можливостей для перемелювання: горіхи на горіхове масло, каву, льон та багато інших продуктів, які неможливо перемолоти в інших млинах для зерна.

Захоплені відгуки, які я постійно бачив, привели мене до цього млина. Я дивився на інші млини, але постійно повертався до цього. Я не користувався жодним іншим ручним млином, тому не можу порівняти... але поки що я не розчарований.

Що стосується вартості, я знаю, що є дешевші млини, але я також знаю, що ви отримуєте те, за що платите. Дешеві млини НЕ будуть працювати добре.

Я також знаю, що є дорожчі млини. Деякі з них настільки дорогі, що я просто не можу виправдати витрату таких грошей. Цей млин працює чудово і не розорить мене.

Вам також може сподобатися...

Якщо вам подобається млин для зерна Wondermill... можливо, ви також захочете поглянути на ці міксери Bosch. Чудова комбінація.

Огляд змішувача Bosch

Відмова від відповідальності - мені надали обидва млини Wonder Mill для огляду. Якби вони мені не сподобалися ... я б не писав про них. 🙂 Але вони мені сподобалися.

Callie Howard

Автор Callie Howard