Ви всі бачили новий колекційне видання Кулькові банки для консервування Спонсор "Просто консервування" FillmoreContainer.com надіслав мені ящик кожного розміру цих кулькових банок, і о... Боже мій... Я їх обожнюю! Ось мій відеоогляд. Дивіться під відео більше фотографій та описів.

Ця сторінка містить:

  • Кулькові банки для консервування відео огляд
  • Кулькові банки для консервування - Форма
  • Кулькові банки для консервування - кольорові
  • Кулькові банки для консервування - кришки

Кулькові банки для консервування відео огляд

Ці баночки відображають дизайн рубежу століть (1910-1923):

  • Стильне скло акварельного кольору ідеально підходить для домашнього декору або хендмейду.
  • Звичайна конструкція рота ідеально підходить для джеми, желе гірчиці, заправки тощо.
  • Кришка SureTight зберігає герметичність до 18 місяців - кришки відповідають антикварному дизайну банок і мають зістарений вигляд.
  • Безпечний для консервування!
  • Банки та кришки також не містять BPA.

У мене є 8 унцій, 16 унцій і 32 унції по 4 в кейсі.

За словами Fillmore Container, "ці банки є прямою копією консервних банок початку 1900-х років..."

Кілька років тому Ball випустили колекційне видання, починаючи з фіолетового кольору. Мушу зізнатися, що фіолетові баночки мене розчарували, бо я вважав їх занадто темними. (З тих пір вони освітлили фіолетовий колір.) Але я вважаю, що вони влучили в цей акваколір... і вони мені дуже, дуже подобаються! (Ви можете сказати, що я фанат любитель консервних банок ?)

О, і вони навіть зроблені в США... як написано прямо на баночці.

Кулькові банки для консервування - Форма

Я вважаю, що компанія Ball чудово попрацювала над формою і рельєфним логотипом на цих баночках Ball Collectors Edition. Мені подобаються закруглені плечики на квартових банках. Вони виглядають майже ідентично вінтажним банкам. Квадратні пінтові банки і крихітні півлітрові банки теж чудові. Ці баночки чудово підійдуть для таких речей, як робити подарунки Наприклад, якщо ви даруєте джеми та желе на Різдво.

Кулькові банки для консервування - кольорові

Мені дуже подобається цей колір. У мене немає під рукою вінтажних баночок Ball, щоб точно порівняти колір, але у мене є вінтажна баночка Atlas, і кольори ДУЖЕ близькі.

Цікавий факт про класичний акваколір від Fillmore Container: "На рубежі 20-го століття був створений знаменитий колір "Ball® Blue", коли мінерали в піску, який використовувався для виготовлення банок, дали несподіваний акваколір. Ці аквабанки були красивими і швидко стали популярними для консервації та зберігання джемів, желе та інших рецептів." Хто б міг подумати?

Кулькові банки для консервування - кришки

Мені також подобаються кришки, вони дуже прості і містять лише логотип Ball, залишаючи багато місця для етикетування баночок. Я думаю, що кришки виглядають вінтажно і добре поєднуються з набором.

Цей конкретний набір кулькових банок для консервування поставляється в коробках, які містять 4 банки. Я рекомендую вам ознайомитися з ним. Погляньте на колекційні баночки для кульок тут.

Відмова від відповідальності: Ці банки були отримані від FillmoreContainer.com, який є спонсором SimplyCanning.com.

Callie Howard

Автор Callie Howard