Інформація про відгук Tattler

Оновлення: Цей огляд стосується оригінальних кришок Tattler. З того часу, як я робив цей огляд, компанія змінила формат кришок. У мене немає досвіду використання нових кришок. Майте це на увазі, коли плануєте придбати нові. У мене є досвід використання кришок старого зразка.

Я використовувала багаторазові кришки Tattler як для консервування під тиском, так і для консервування на водяній бані. Вони добре працюють з обома методами. Спочатку я спробувала їх для консервування на водяній бані... вони чудово працювали. Тож я вирішила придбати ще кілька.

Я продовжував використовувати їх і додав до них консервну банку під тиском. Все ще працює чудово.

Кілька речей, на які варто звернути увагу...

Багаторазові кришки для консервування не гнучкі. Щоб перевірити герметичність, вам потрібно зняти гвинтову стрічку і підняти кришку за краї Tattler. Вона не буде присмоктуватися і "дзвеніти", як це відбувається зі стандартними кришками.

Коли я пішла маркувати кришки, я також зрозуміла, що малярський скотч або липкі етикетки необхідні... Я не хотіла писати прямо на кришці. Можна було б написати прямо на банці.

Моє перше враження від гумового кільця (або ущільнювача) - ущільнювачі здавалися тонкими. Я подумки порівнював їх з вінтажними кільцями, які є у мене для кількох банок в моїй колекції антикварних банок. Але це не здається проблемою. Ці ущільнювачі не розтягнулися після декількох разів використання.

Гумові ущільнювачі можна мити в посудомийній машині, але... моя особиста рекомендація - мити їх вручну. Я думаю, що посудомийна машина швидше їх зношує. Ми ж хочемо, щоб вони служили якомога довше, правда? Тим не менш, Tattler стверджує, що посудомийна машина підходить.

При нормальному догляді вони прослужать довго... але не варто перевіряти це грою в перетягування канату чи чимось подібним.

Багаторазовість: Це лише одне слово, але це дуже важливо. Це саме по собі робить продукт цінним. Я заощаджу гроші, використовуючи ці кришки... і набагато краще не викидати старі кришки на смітник.

В іншій статті я розповідаю, як використовувати багаторазові кришки для консервування. Це дуже схоже на використання металевих кришок, але є кілька важливих відмінностей. Прочитайте про це тут.

Як користуватися багаторазовими кришками для консервування

Ці кришки виготовлені без бісфенолу. Це теж дуже круто! Більш детальна інформація є на їхньому сайті, якщо це вас цікавить. Ось цитата.

  • Багаторазові кришки для консервування TATTLER виготовляються з пластику, безпечного для прямого контакту з харчовими продуктами. Ми використовуємо харчовий продукт, схвалений FDA та USDA, відомий як поліоксиметиленовий сополімер (POM) або ацетатний сополімер.
  • Формула не містить бісфенол А (BPA)!
  • Зроблено в США

Пам'ятайте, що кришки Tattler можна придбати на Amazon... ось моє партнерське посилання.

Пов'язані сторінки

Багаторазові кришки для консервування Зараз спостерігається дефіцит кришок для консервування. Дізнайтеся, як користуватися цими кришками і якими двома брендами вони доступні та рекомендовані.

Основи консервування Які існують різні розміри та форми банок для консервування? Які бренди існують? Чи можна повторно використовувати банки з магазину або вінтажні банки? Отримайте відповіді на всі ваші запитання про банки для консервування тут!

Закріпіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 2/26/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard