У "Простому консервуванні" я завжди наголошую на безпеці консервування та сучасних методах домашнього консервування. Іноді це змушує мене не погоджуватися зі "старими" методами. Іноді люди звинувачують мене в тому, що я перегинаю палицю з безпекою консервування.

Я хочу підкреслити, що в ДЕЯКИХ старих способах є багато мудрості ...Я не кажу, що ваша бабуся, тітка чи хтось інший був божевільним. Я також не звинувачую їх у тому, що вони не дбали про свої сім'ї. Зовсім ні! Багато старомодних навичок зникають, і це дуже сумно.

Але деякі старі способи можна вдосконалити. Не відкинути, а зробити кращими.

Іноді ми робимо припущення про "старі способи". Наприклад, ми вважаємо, що наші бабусі та прабабусі не мали консервних банок. Але це не обов'язково так. Про це я розповім нижче (підказка: консервні банки існують дуже давно).

Я за старомодні навички. Наші предки були витривалим, самодостатнім народом. Але з консервуванням їжі, можливо, варто бути відкритим до нових знань.

Існують різні способи та методи безпечного консервування, і ви маєте приймати власні рішення.

Ми всі приймаємо власні рішення на власній кухні. Приймайте безпечні рішення.

Надмірна безпека консервування та збереження продуктів харчування; не потрібно боятися!

По-перше, я хочу сказати... не бійтеся! Це останнє, чого я хочу. Мене звинувачували в тому, що я відлякую людей усіма цими розмовами про безпека консервування Я не про це. Я вірю, що знання перемагає страх, і я також знаю, що дехто справді боїться консервувати. Це просто і так безпечно, якщо просто слідувати простим (здебільшого здоровому глузду) вказівкам.

Моя мета - дати консерваторам-початківцям впевненість у тому, що вони можуть почати. Це дуже просто! (Якщо ви справді боїтеся свого скороварки під тиском... подивіться цю серію відео. )

Які методи консервування безпечні?

Консервування під тиском - єдиний безпечний метод консервування м'яса та овочів.

Дізнайтеся більше про консервування під тиском тут...

Для консервування більшості фруктів, джемів та желе можна використовувати водяну баню або парову баню.

Дізнайтеся більше про консервування на водяній бані тут...

Дізнайтеся більше про парове консервування тут...

Мариновані продукти (включаючи приправи і сальсу) при використанні перевіреного рецепту також безпечні для водяної бані, але ТІЛЬКИ при використанні перевіреного рецепту. Специфіка поєднання продуктів визначатиме кислотність продукту і доречність обробки на водяній бані.

Домашнє консервування фруктів та овочів - воно може бути запальним!

Домашнє консервування фрукти і овочі , джеми, желе , мариновані предметів, і м'ясо Це все те, чим я займаюся вже давно, і популярність зростає! Групи у Facebook рясніють порадами з усіх боків.

Я хочу попередити вас: деякі з цих груп абсолютно милі та безпечні, а деякі просто небезпечні. Будьте обережні, якщо ви перебуваєте на "неправильному" боці питання "безпеки консервування", по той чи інший бік дебатів. Обидві сторони можуть бути запальними. Як "ультра-безпечні", так і натовп "все, що завгодно"!

Соціальні мережі - це божевільна, божевільна річ. Люди можуть сказати там речі, які вони ніколи не сказали б вам в обличчя. Грубість і самозахист можуть бути дуже поширеними.

Шукайте факти, будьте обережні, коли отримуєте поради щодо консервування (наприклад, не всі на YouTube знають, про що говорять), і приймайте власні обґрунтовані рішення.

І, будь ласка, просто прокрутіть далі. Не втягуйтеся в онлайн-дискусію про безпеку консервування. Непродуктивно сперечатися з абсолютно незнайомими людьми.

Як щодо безпеки консервування до консервних банок під тиском?

Як вони зберігали їжу до того, як з'явилися консервні банки під тиском? Вони ж досить нові, чи не так?

Я бачив такі коментарі дуже часто. Насправді, консервні банки під тиском існують довше, ніж ви можете собі уявити. Згідно з даними Національного центру домашнього консервування продуктів харчування, "У 1919 році було запроваджено консервування парою під тиском, і дослідження цього методу порівняно з обробкою на киплячій водяній бані тривало протягом семи років. Консервували м'ясо, птицю та рибу, а також овочі та фрукти".

Ці дослідження стосувалися безпеки домашнього консервування, а це означає, що консервні банки під тиском випробовувалися в домашніх умовах і існували щонайменше до 1919 року.

Ось ще одна цитата:

"Незважаючи на те, що термостійкість, відкрита на початку 1900-х років, була обґрунтована, і було виявлено багато факторів, що впливають на точку теплової смерті, знадобилося багато років, щоб USDA включило ці знання в свої публікації про домашнє консервування".

Отже, ще з початку 1900-х років ми знаємо, що термостійкість спор ботуліну є проблемою. Безпека консервування не є новою проблемою.

Якщо це вас справді цікавить, погляньте на цей документ. Якщо ви маєте науковий склад розуму і хочете дізнатися історію домашнього консервування, він може вас захопити (він довгий і детальний!).

NCHFP - //nchfp.uga.edu/publications/usda/review/earlyhis.htm#homecan

Ботулізм: наскільки він поширений?

Отже, ботулізм - це харчове отруєння, про яке більшість людей думають, коли бояться консервування. Чи можна заразитися ботулізмом через неправильне консервування? Так, це, безумовно, може статися. У мене тут є стаття, в якій докладніше розповідається про те, що таке ботулізм?

Але наскільки вона поширена насправді? Я просто залишу тут ще одну цитату...

"З 1996 по 2014 рік було зареєстровано 210 спалахів харчового ботулізму, про які було повідомлено в CDC. Зі 145 спалахів, які були спричинені продуктами домашнього приготування, 43 спалахи, або 30 відсотків, були спричинені домашніми овочевими консервами. Ці спалахи часто виникали через те, що домашні консерватори не дотримувалися інструкцій з консервування, не використовували консервні банки під тиском, ігнорували ознаки псування продуктів або не знали, що можуть заразитися ботулізмом", - йдеться в повідомленні.ботулізм через неправильне зберігання овочів".

//www.foodsafetynews.com/2020/01/colorado-county-reports-first-foodborne-botulism-death-in-more-than-decade/

Рідкість? Так, я думаю, ми всі можемо погодитися, що це можна вважати рідкістю. Але це трапляється. Я не хочу, щоб це було зі мною чи з вами. Якщо ми можемо зробити краще, ми повинні це зробити.

Ось кілька індивідуальних історій людей, які заразилися ботулізмом від домашньої консервації. І я не залишаю це для того, щоб викликати страх! Це для тих, хто думає, що я занадто параноїдальна. Я не параноїдальна; я поінформована і обережна (зачекайте, поки ви не побачите, як легко уникнути всього цього поганого сценарію!).

Домашня консервована картопля //www.cnn.com/2015/04/28/health/potatoes-to-blame-for-botulism/index.html

Морква консервована в домашніх умовах //www.northcarolinahealthnews.org/2015/05/12/botulism-case-highlights-need-to-follow-canning-directions/

Це перебір з безпекою консервування? Не думаю.

Отже, тепер, коли я, можливо, налякав вас до смерті, я хочу спустити вас на землю і показати вам просто як легко залишити цю проблему без уваги. Безпека консервування - це не складно.

  • Висока температура консервування під тиском належним чином зупиняє ботулізм.

Ось вам і відповідь на страх. Використовуйте консервний балончик, коли це доречно, і ви готові до роботи. Ось стаття, в якій докладніше розповідається про те, коли потрібно знати, що вам потрібен консервний балончик.

Як дізнатися, який метод консервування використовувати.

Не бійтеся! Це і є останній Мене звинувачують у тому, що я відлякую людей від консервування. Це не так. Я вірю, що знання перемагає страх, і я також знаю, що дехто справді боїться консервування. Це так просто і так безпечно, якщо ви просто дотримуєтесь простих (здебільшого здорового глузду) інструкцій.

Моя мета - дати консерваторам-початківцям впевненість у тому, що вони можуть почати. Це дуже просто!

Консервування овочів на водяній бані небезпечне!

Ось приклад людини, яка чесно шукає відповіді. Може здатися, що ми перегинаємо палицю з безпекою. Але насправді це не так!

"Привіт, Шерон, Я просто хочу дізнатися вашу думку. Мій брат і його дружина займаються консервуванням протягом багатьох років. Вони не готують овочі під тиском або технічно навіть на водяній бані. Вони просто заливають овочі окропом або бульйоном, щільно закривають кришками, перевертають догори дном і накривають рушником до охолодження. Ось і все. У них ніколи не було проблем з ботулізмом.

Крім того, після деяких досліджень, кількість випадків харчового ботулізму в США становить менше 20 на рік (звісно, я не хочу бути одним з них), причому більшість з цих 20 випадків пов'язані з м'ясом.

Тож мені цікаво, чи не переборщили ми з консервуванням овочів? Заздалегідь дякую.

Це насправді чудове питання... і я сам над ним думав. Але я отримував занадто багато запитань від людей, які обробляли овочі на водяній бані, але вони псувалися тільки через це.

Я поділився у Facebook статтею про чоловіка, який скористався деякими скороченнями при консервуванні м'яса і сильно захворів. Я чув історії людей, які померли від ботулізму через неправильно оброблені овочі. Одна з них була безпосередньо від мого друга, який знав сім'ю, що померла.

Справа в тому, що деякі харчові продукти легко побачити. Цвіль, бродіння Але головна проблема - це ботулізм. Чи можете ви визначити, чи є в консервах ботулізм? Ні, ботулізм не можна побачити, понюхати чи спробувати на смак.

Це те, що ви повинні вирішити для себе. Очевидно, що немає ніякої поліції, яка зберігає консервацію. 🙂 Але особисто я НІКОЛИ, НІКОЛИ, НІКОЛИ не буду відкривати консервовані овочі. Я завжди використовую водяну баню для фруктів і фруктових продуктів і консервую м'ясо і овочі під тиском.

Будь ласка, прочитайте ці статті та обміркуйте ризики.

  • Ця сторінка містить деяку інформацію про переробку у відкритому казані (те, що роблять ваші друзі) - Методи консервування
  • Більше статей про безпеку - Рекомендації з безпеки
  • Стаття про ботулізм - Ботулізм

Сподіваюся, це допоможе вам прийняти рішення.

Шерон.

Труднощі у спілкуванні з родичами та друзями. Ніхто не хоче образити маму!

"Питання: Я показувала подрузі та її мамі, як консервувати перець чилі. Її мама робить це вже багато років, однак, коли я заглянула в її кімнату для консервування, то побачила, що не на всіх консервах у банках є пліснява. Я використовую Посібник з консервування кулькою як свою Біблію з консервування.

Мене завжди вчили, що потрібно нагрівати банки, ставлячи їх і кришки в гарячу воду до того моменту, як ви збираєтеся наповнювати їх. Продукти, які ви кладете в банки, повинні бути гарячими і повністю приготованими. Простір для перцю чилі, згідно з інструкцією, повинен бути 1 дюйм.

Ми не звернули уваги на останній пункт, поки не зробили кілька партій, що пояснює, чому наші банки пузирилися, вивергалися і не закривалися. Однак вирішили, що причиною цього було те, що ми нагрівали банки і кришки. Вони також хотіли скоротити час до 1/2 години після струшування. Мене завжди вчили засікати час після струшування. Якщо рецепт передбачав обробку 10 фунтів протягом півтори години, я завжди робив це після струшування,це те, що ти робиш.

Зараз деякі банки не закриті, і, чесно кажучи, я хвилююся, що буду їсти чилі, який не оброблявся 1/3 часу, як рекомендується в книзі. Я думаю викинути чилі для курей. Які думки? Крім того, час починається після струшування - правильно? Ніхто ніколи не хворів від моєї консервації, і я дарую її друзям без жодних турбот чи застережень. Потрібна ваша думка з цього приводу!".

Я б це не їв. Ви маєте рацію, що стурбовані. Чилі ОБОВ'ЯЗКОВО консервують під тиском. Робіть це правильно, і вам не доведеться турбуватися.

Можливо, ви ніколи не зміните їхню думку. Безпека консервування може бути гарячою темою. Навіть у цьому випадку ви можете люб'язно надати їм інформацію про безпеку... а потім посміхнутися і дозволити їм прийняти власне рішення.

Втрата рідини при домашньому консервуванні - звичайне явище. Це трапляється з усіма нами час від часу. Що можна вважати екстремальним? SimplyCanning.com відповідає на найпоширеніші запитання новачків про втрату рідини та її безпеку.

На щастя, як я вже згадував раніше, ботулізму дуже легко уникнути, якщо дотримуватися здорового глузду та найкращих практик. SimplyCanning пояснює це тут.

А як щодо кип'ятіння низькокислотних продуктів перед вживанням (а не під час обробки)? Давайте прояснимо деякі моменти.

Закріпіть це, щоб знайти пізніше.

Callie Howard

Автор Callie Howard