Перше враження: Совок для супу має незвичайний тристоронній дизайн.

За словами дизайнера ополоника, Шерон з MeMo's Kitchen, "дизайн був розроблений на основі 40-річного супового ополоника 1960-х років, який досі використовується в MeMo's Kitchen, навіть зі зламаною ручкою".

Ця сторінка містить:

  • Огляд черпака для супу: ідеальний дизайн для консервного ковша
  • Остаточні враження від совочка для супу
  • Де можна придбати черпак для супу?

(12-2023 Редагування додано) ->. На жаль, я думаю, що компанія Memo припинила свою діяльність. Посилання на її сайт більше не працюють, і я не знайшов цього черпака ніде більше. Якщо хтось знає, де вони все ще доступні, дайте мені знати в коментарях. Я дійсно люблю цей черпак.

Огляд черпака для супу: ідеальний дизайн для консервного ковша

Я використовував цей совок для консервування джеми та желе , смаколики та іншого консервування. Я також використовував його для супи і чилі. Якщо подумати... я використовував його для всіх видів приготування їжі.

Цей ополоник - перший, який я дістаю з шухляди для посуду, щоразу... щоразу... щоразу.

Насправді, якщо він потрапляє не в ту шухляду, я починаю копатися, щоб знайти його, хоча інші мої ополоники лежать прямо там.

(Пам'ятайте, у мене вдома є 3 сини, які розвантажують посудомийну машину. Ваші сини завжди кладуть речі на правильне місце? Мої - ні).

Остаточні враження від совочка для супу

До того, як у мене з'явився цей ополоник, я не надавав особливого значення дизайну. Якщо він мав черпак і розливав рідину, це було добре для мене. Це було до того, як MeMo (дизайнер) надіслав мені цей ополоник.

Поки він зачерпував, я думав, що підійде будь-який черпак. Але цей черпак Soup Saver Scoop дійсно робить те, що каже MeMo. Мені дуже подобається 3-сторонній дизайн.

Ополоник термостійкий, я можу використовувати його на гарячих сковорідках... і його можна мити в посудомийній машині. Я люблю мити посуд в посудомийній машині!

Плоска сторона дозволяє легко дістати останні залишки з дна каструлі. На цьому фото я консервувала сальсу. Я трохи нахилила каструлю і за допомогою черпака вичистила дно. Я б сказала, що плоска сторона зішкребла дно досить чисто.

Кути також дозволяють легко наливати рідину. Якщо у вас густіший продукт, наприклад, густа сальса, вам все одно доведеться використовувати воронка для консервування Бували випадки, коли рідина, яку я консервував, була рідкою і виливалася прямо з черпака, майже не капаючи. Все одно треба бути обережним, і я зазвичай все ще використовую лійку. Але проблема капання помітно зменшилася.

Коли я вперше отримав черпак, я помітив, що пластик тонший, ніж у інших черпаків, але це не здається проблемою. Насправді, я вважаю, що саме завдяки цьому плоский край черпака працює так добре. Він досить гнучкий, щоб розпластатися на каструлі і добре вишкребти її.

Єдине, що я б змінив, це зробив би довшу ручку з гачком на кінці, щоб вона не падала в каструлю. Але в іншому вона майже ідеальна.

Чи порекомендував би я його друзям?

Безумовно, я б рекомендував його для щоденного використання, а також як зручний інструмент для консервування. Як я вже казав раніше, я завжди першим дістав цей ополоник з шухляди для посуду.

Де можна придбати черпак для супу?

Відмова від відповідальності... Я не є афілійованою особою, тому я не отримаю нічого, якщо ви придбаєте цей ополоник. Єдине, що я отримав від кухні MeMo - це ополоник!

Купуйте совок для супу прямо тут. (посилання більше не доступне)

Пов'язані сторінки

Домашній курячий суп для консервування - Приготуйте цей рецепт домашнього курячого супу і знайте, що він безпечний для консервування!

Набори для консервування ідеально підходять для початківців, адже в них зібрано все необхідне, включаючи лійку для консервування, в ОДНІЙ упаковці. Переконайтеся, що ви придбали все необхідне.

Якщо ви хочете дізнатися більше про обладнання та витратні матеріали для консервування, натисніть тут. Ви зрозумієте, яке обладнання для консервування вам необхідно придбати, а яке - не потрібно.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 12/12/202 2

Callie Howard

Автор Callie Howard