Консервні етикетки бувають різних видів. Нещодавно компанія Chalky Talky надіслала мені кілька зразків своїх кухонних етикеток Chalky Talky.

Етикетки бувають різних розмірів, два з яких круглі та ідеально підходять для верхівок банки для консервування Квадратні, овальні та химерні форми також включені.

Класна річ у цих етикетках Chalky Talky - це те, що їх можна перезаписувати. Витирайте їх і використовуйте знову. І... їх можна переклеювати. ( Я щойно вигадав це слово. Перевірка орфографії розлютилася. .) Зніміть їх і замініть там, де ви хочете.

Ця сторінка містить:

  • Крейда на крейдяній дошці проти маркерів на крейдяній дошці на етикетках Chalky Talky
  • Крейдяні балакучі етикетки: миються та рухаються

Крейда на крейдяній дошці проти маркерів на крейдяній дошці на етикетках Chalky Talky

Для написання етикеток можна використовувати звичайну крейду для класної дошки. Один шматочок крейди входить до мого набору. Крейда легко наноситься і чудово виглядає. Писати потрібно досить великими літерами, тому не розраховуйте на те, що на етикетці буде багато слів. Крейда чудово виглядає на етикетці, але вона досить легко стирається, як і на будь-якій дошці для крейди.

Марковано крейдяними маркерами SuperChalks Chalkboard. Маркується звичайною шкільною крейдою.

Інший варіант - купити маркер для крейдяної дошки. Вони призначені для того, щоб набагато більше виділятися. Вони яскраві та сміливі. Ви можете придбати як один білий маркер, так і набори з багатьох яскравих кольорів.

Я купила набір яскравих кольорових маркерів, щоб протестувати їх. Вони працювали набагато краще, ніж крейда на дошці. Вам не обов'язково використовувати всі кольори, як я... я просто хотіла. Мої маркери були Бренд SuperChalks.

Наразі у Chalky Talky немає маркерів, але вони обіцяють, що незабаром їх отримають.

Я виявив, що придбані мною маркери мають занадто товстий кінчик, щоб писати на деяких невеликих етикетках. З великими предметами все було гаразд, але якщо ви хочете написати дату і вміст на маленькій етикетці, обов'язково придбайте маркер з тонким наконечником.

Не знаю, чи буду я використовувати ці етикетки для всіх своїх консервів, але для подарунків вони були б дуже доречними. Я знайшла етикетки Chalky Talky корисними для етикетування банок із сушеними продуктами.

У мене також є старовинні контейнери Tupperware, в яких зберігаються різні речі на кухонній полиці. Я не була впевнена, що етикетки Chalky Talky прилипнуть до цих поверхонь так само добре, як до скла, адже вони не такі гладкі. Але я спробувала, і вони чудово працюють. Мені подобається, що маркери можна підібрати в тон контейнера.

Крейдяні балакучі етикетки: миються та рухаються

Одна з переваг цих етикеток полягає в тому, що їх можна знімати і переміщати. Знаєте, як буває, коли ви наклеюєте етикетку, а потім розумієте: "Ой, крихта... вона крива." Просто відклейте її і наклейте заново. Це працює!

Крім того, ви можете просто витерти маркер або крейду. Етикетка тепер чиста і виглядає як нова. Якщо ви зміните продукт, то перемаркуйте контейнер заново.

Передбачається, що ви можете поставити банки в посудомийну машину, етикетки прилипнуть, написи зітруться, і ви зможете позначити наступний предмет для зберігання. Я спробувала це без особливого успіху. З трьох банок, з якими я спробувала, тільки одна етикетка залишилася на місці.

Chalky Talky повідомляє, що їм та іншим це вдалося. Тож, можливо, справа лише в моїй посудомийній машині? Не знаю.

Балакучі етикетки Chalky Talky... ідеально підходять для зберігання продуктів на кухні та для подарункових банок для консервування.

Етикетки Chalky Talky - щоб придбати, натисніть тут...

Пов'язані сторінки

Дізнайтеся все, що вам потрібно знати про банки для консервування тут - Які існують різні розміри та форми банок для консервування? Які бренди існують? Чи можна повторно використовувати банки з магазину або старовинні банки?

Jarbox - це спеціальна коробка, призначена для зберігання консервних банок, але як вона тримається? Чи працює? Скільки коштує?

Набори для консервування бувають різних конфігурацій, деякі з них складаються лише з інструментів, а інші включають в себе водяну баню! SimplyCanning.com пояснює відмінності, щоб допомогти вам зробити усвідомлений вибір.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 11/5/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard