Чи потрібно повністю заповнювати банку банками, чи можна зробити часткове завантаження?

Привіт! Мене звати Шерон Петерсон, і я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти навчальні посібники та онлайн-курси з домашнього консервування. Приєднуйтесь до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Зміст

Відео-транскрипт

Чи будуть ваші банки плавати під час консервування під тиском часткового завантаження?

Чи потрібно додавати банки при консервуванні під тиском часткового завантаження?

Транскрипт відео - відредаговано для більшої ясності

Сьогоднішнє запитання в чаті "Консервування" з моєї групи у Facebook "Просто консервування". Наразі група не активна, але ви можете приєднатися до нашої розсилки! Дізнайтеся більше.

Питання в тому, "Чи потрібно повністю заповнювати банку банками? У мене є морква, яку я хотів би законсервувати, але її не вистачає на сім банок, а лише на три. Що станеться, якщо я спробую закатати лише три банки? Банки будуть плавати по всьому приміщенню і битися одна об одну?"

Чи будуть ваші банки плавати під час консервування під тиском часткового завантаження?

По-перше, я не вірю, що ваші банки будуть плавати навколо. Пам'ятайте, що у випадку зі скороваркою ви занурюєте банки на дно лише на кілька сантиметрів. Банки не покриті водою. Вода буде кипіти, але я не вірю, що ваші банки взагалі будуть бовтатися навколо.

Чи потрібно додавати банки при консервуванні під тиском часткового завантаження?

По-друге, оскільки у вас є три банки, якщо це квартові банки, ви можете використовувати тільки ці три банки. Все буде добре. Якщо ж це пінтові банки, я б рекомендував вам додати пару літрів води. Це причина.

Я знайшла на сайті компанії Ball, freshpreserving.com, що вони рекомендують консервувати під тиском мінімум дві квартові або чотири пінтові банки. З трьома квартовими банками моркви все буде гаразд. Але якщо у вас є лише три пінтові банки моркви, додайте банку води.

Це єдине місце, де я знайшов цю рекомендацію. Я довіряю Ball. Зазвичай я дотримуюся рекомендацій, які вони дають, але я не знайшов її ніде більше. Орієнтуйтеся на свої особисті уподобання. Оскільки я побачив рекомендацію, я буду продовжувати додавати банку води, якщо у мене лише часткові навантаження.

Ви можете зберегти цю воду. Можливо, це буде запас на випадок надзвичайної ситуації. Ви просто збиратимете банки з водою час від часу. Якщо ви не збираєтеся зберігати воду, використовуйте старі кришки. Вам не потрібно використовувати нові кришки для цих банок з водою, якщо ви все одно збираєтеся їх викинути або вилити.

Але я б порекомендував мати там додаткові баночки. Майте на увазі, що вам не обов'язково мати повні сім кварт банок. Дві кварти цілком підійдуть, або чотири пінти.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня, і ми побачимося з вами в наступному чаті про консервування. Поговоримо пізніше.

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Обладнання для домашнього консервування: де найкраще купувати?

Де купити обладнання для домашнього консервування. Дізнайтеся, які варіанти найкращі, і на що потрібно звернути увагу, купуючи такі товари, як банки, консервні банки та кришки.

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання скороварки для консервування на водяній бані - чи безпечно це? Дізнайтеся відповідь на сайті SimplyCanning.com

Сторінка востаннє оновлена: 19.11.2020

Callie Howard

Автор Callie Howard