З Шерон Петерсон

5 порад Шерон щодо консервування начинки для пирогів.

1 - якщо ви любите багато фруктів у пирогах, додайте пінту звичайних фруктів у пиріг, коли будете його готувати. Мені завжди здається, що консервована начинка для пирогів (домашня або куплена в магазині) містить багато загусника і мало фруктів. Моє рішення - використовувати кварту домашньої консервованої начинки для пирогів, а потім додати пінту тих же фруктів. Переконайтеся, що ця пінта фруктів добре проціджена.Це додасть вашим пирогам більше фруктів і менше загусника.

2 - не намагайтеся спочатку наповнити банки фруктами, а потім залити загущувач. Це призводить до безладу. Загущувач неминуче загусне настільки, що не захоче просочуватися між фруктами в банках. Набагато простіше спочатку перемішати фрукти в загущувачі, а потім наповнити банки.

3 - Це не порада, а попередження: обов'язково обробляйте банки! Навіть якщо кришки опускаються до того, як вони були оброблені (таке траплялося). Обробка - це те, що робить полицю для банок стабільною. Іноді при використанні гарячого пакета банки досить гарячі і починають охолоджуватися, і кришка опускається вниз, але вона не стерилізується, поки не буде оброблена.

4- Використовуйте Clear Jel, я використовував борошно або кукурудзяний крохмаль як загусник.... Потім я спробував Clear Jel. Я повністю в захваті від цього продукту. Я більше не рекомендую використовувати ні борошно, ні кукурудзяний крохмаль. Зовсім.

5 - Якщо у вас немає прозорого желе, не біда, просто перетирайте фрукти, а потім загустіть його і додайте будь-які спеції, коли захочете приготувати пиріг.


Що таке Clear Jel?

Clear Jel: Порівняння з кукурудзяним крохмалем або борошном.

Прозорий желе - це модифікований кукурудзяний крохмаль, який використовується для домашнього консервування начинки для пирогів. Консистенція вашого соусу в пирозі набагато приємніша, ніж у кукурудзяного крохмалю. Бачите картинку? Чи можете ви сказати, яка з них є прозорим желе? Клацніть, щоб дізнатися більше і де його знайти. Як спеціальний продукт, він не завжди є у вашому місцевому продуктовому магазині.

Консервування начинки для пирогів

Консервування яблучної начинки для пирога, поради та підказки, як приготувати її заздалегідь ...

Консервування начинки для яблучного пирога та обробка у водяній бані. як гарячим, так і холодним способом.

Консервування вишневої начинки для пирогів

Приготувати вишневий пиріг дуже просто, якщо зробити це заздалегідь. Вишня - кислий продукт, тому її можна безпечно консервувати на водяній бані.

Хто не любить персиковий пиріг?! Ось як приготувати начинку і готовий виріб.

Консервування персикової начинки для пирога Як законсервувати начинку для персикового пирога.

Запитання про начинку для пирога з моєї поштової скриньки

Витік харчових продуктів

автор Ребекка

Я спробувала законсервувати начинку для персикового пирога, і частина продукту витекла з банки. Кришки були герметично закриті, але на рушнику, на якому він охолоджувався, залишилася липка начинка, яка трохи стікала по банці.

Дивлячись на банку, не схоже, що я втратив дуже багато, але я новачок у консервуванні, тому не хотів би отруїти свою сім'ю. Чи це все ще безпечно? Я бачу суперечливі відповіді в Інтернеті! Дякую!

відповісти:

Так, це нормально. У мене часто бувають баночки, які закінчуються липкими.

Ось порада, як мінімізувати це: після того, як ви вимкнете вогонь, залиште банки у воді на 5 хвилин. Потім підніміть стелаж і дайте банкам відпочити на ньому ще 5 хвилин, перш ніж знімати їх з нього.

Це дозволяє банкам трохи повільніше охолоджуватися, коли вони тільки-но закипіли, і запобігає перекипанню вмісту.

Головна ' Консервування начинки для пирогів

Callie Howard

Автор Callie Howard