Факультет Університету штату Юта протестував парове консервування для збереження фруктів, джему та желе і визнав його безпечним та ефективним. (редагувати, щоб додати, що Вісконсин також опублікував результати, я додав їхню інформацію нижче)

У кожному штаті є власний офіс та веб-сайт. Деякі з них мають більше інформації про консервування, ніж інші, і, незважаючи на пошуки, я так і не знайшла жодних тестів, проведених на цих консервах.

Навіть незважаючи на всі анекдотичні історії успіху та очевидні переваги, я ніколи не занурювалася в парове консервування. Я дуже прискіпливо ставлюся до безпеки консервування. (Я знаю, що деяких старожилів це зводить з розуму. Це нормально, ми можемо погодитися не погоджуватися з деякими речами). Я вирішила почекати. Я чула, що їх, можливо, тестують, тож я чекала.... і чекала... і чекала.

Читач люб'язно вказав на те, що Служба поширення знань штату Юта дійсно протестувала і схвалила парове консервування певних продуктів.

зображення з сайту штату Юта. 1-10-2014

Очевидно, вони знаходяться в центрі дискусії, тому що вони все ще стверджують, що Міністерство сільського господарства США не схвалює його... але Програма розвитку штату Юта протестувала його і схвалила. Розшифруй це. Я не можу прийняти за вас рішення щодо цього питання. 🙂

Оновлення - я нарешті спробував його і ..... Я в захваті! Він був протестований, і я планую використовувати парове консервування завжди і всюди, де тільки зможу.

Шерон.

Якщо ви вирішили використовувати паровий контейнер для джемів, желе або фруктів, слід використовувати тільки схвалені та перевірені USDA рецепти та час консервування. Для парових контейнерів можна використовувати час обробки, передбачений для киплячої водяної бані.

Дуже важливо дотримуватися інструкцій і переконатися, що протягом усього часу обробки присутній 8-10-дюймовий шлейф пари. Вода не повинна закінчуватися до кінця обробки.

Джерело - Державна служба розвитку штату Юта Як завжди, не вірте мені на слово, перевірте самі.

Ура! Я редагую цю сторінку, щоб додати ще один ресурс, який я знайшов.

Коли я вперше опублікував цю сторінку, деякі люди були дуже засмучені мною. Оскільки тільки розширення штату Юта схвалило цей метод, дехто вважав, що я переступаю межу дозволеного. Я вважав, що просто повідомляю про те, що знайшов, щоб ви могли прийняти своє власне обґрунтоване рішення.

Тепер я можу сказати, що є ще одне джерело, яке схвалює парове консервування. Університет Вісконсіна. Вперед, Вісконсіне!

Як і в штаті Юта, в штаті Вісконсін також опублікували матеріал з рекомендаціями щодо безпеки. Публікацію можна знайти за посиланням за цим посиланням.....

Одна річ, яку я помітив, коли читав цей інформаційний лист, - це твердження....

Не можна покладатися на буклет, що додається до Атмосферного парового конвеєра, щоб отримати інструкції з безпечного консервування!

Тому, як би дивно це не звучало, не користуйтеся буклетом для визначення часу обробки, а використовуйте перевірені інструкції з консервування на водяній бані.

А це ще краще....

Університет Вісконсіна опублікував дослідження, яке показує, що атмосферний паровий контейнер можна безпечно використовувати для консервування природно кислих продуктів, таких як персики, груші та яблука, або продуктів з підвищеною кислотністю, таких як сальса або мариновані огірки, за умови дотримання всіх наведених нижче критеріїв:

Далі в брошурі перераховані деякі критерії. Але ви звернули увагу? Вони включають в себе кислі продукти, такі як сальса і мариновані огірки. Це хороша новина. Розширення штату Юта не включило в список кислі продукти.

Але пам'ятайте.... ТІЛЬКИ перевірені рецепти! Я не жартую про це. Особливо з такими речами, як соління та сальса. Саме рівень кислоти робить їх безпечними. Перевірені рецепти мають відомий рівень кислоти.

Я в захваті від цієї інформації. Не можу дочекатися, щоб спробувати.

Будь ласка, зверніть увагу на такі моменти...

  • Штат Юта - парові консерви можна використовувати лише для джему, желе та фруктів.
  • Штат Вісконсін - парові консерви слід використовувати з продуктами з високою кислотністю, включаючи мариновані продукти та сальсу.
  • І....Обидва кажуть..... НЕ використовуйте цей тип консервних банок з будь-якими продуктами з низьким вмістом кислоти (м'ясо або овочі).

Ознайомтеся з обома інформаційними листами про парове консервування і прийміть рішення на основі них.

Університет штату Юта PDF //extension.usu.edu/files/publications/newsletter/No__002.pdf

Університет штату Вісконсін PDF - //winnebago.uwex.edu/files/2015/06/Steam-Canning-PDF1.pdf

Тоді, будь ласка, завітайте до мене сюди!

Якщо ви все ще не знаєте, що таке парова шафа і як вона працює, перегляньте цю сторінку, де я розповідаю більше про як користуватися паровим контейнером та два типи парових контейнера. Це інструкції з розширення.

Досвід парового консервування

Не маючи особистого досвіду парового консервування, я попросив групу "Просто консервування" у Facebook поділитися деякими коментарями. Ось кілька знімків з деяких з них. Плюс кілька коментарів, які я отримав електронною поштою.

У мене емальований паровий консервний балончик вже майже 35 років - і з тих пір я використовую його щороку для джемів, помідорів, сальси, солінь і т.д. і т.п.

Це було легко, надійно, ефективно і абсолютно безпечно - ми виростили 3 дорослих дітей на всіх моїх консервах за ці роки. Вони все ще вимагають все, що я можу поділитися.

Я б НІКОЛИ не повернулася до киплячої водяної бані - хоча саме з неї я починала в середині 70-х, коли діти були немовлятами. У 1978 році мені подарували паровий консервний балончик, і я ніколи не озиралася назад!

Звичайно, тільки консервування під тиском є безпечним для м'яса, риби чи овочів - це повинен знати кожен.

Ліз В. каже: Я купила парову баню з наміром використовувати її замість моєї банки з окропом.

У мене немає кухні - я консервую на вулиці на пропановому пальнику, і носити банки туди-сюди може бути проблематично.

Тому я шукав щось досить легке, щоб використовувати його на плиті, і пароварка здавалася ідеальним варіантом для цього. Але прочитавши занепокоєння людей, які тестували її і виявили значні коливання температури в різних точках всередині, я вирішив використовувати її тільки для продуктів з високою кислотністю або високим вмістом цукру, таких як соління або джеми.

На сьогоднішній день я приготувала кілька партій мармеладу та інших джемів, і вони дуже добре себе зарекомендували.

Ома, Вілма каже: "У мене пароварка лише 6 місяців, і я люблю використовувати її для пропарювання банок перед тим, як ставити їх у скороварку або наповнювати гарячим джемом. Мені подобається рівна поверхня, на яку можна ставити банки.

Основна причина, чому я придбав парову баню, - це приготування коричневого хліба на пару. Ви не повірите, як чудово вона працює. Я використовував кавові банки та банки, які працювали ідеально. Банки готують на пару 3 години, пінтові банки з широким горлом - 2 години. Обидві банки заповнені на 3/4.

Ніколи не повернуся до приготування хліба чи джему на водяній бані.

Тип консервної банки, про яку згадує Ненсі, на мою думку, такий самий, як і в мене. Це банка з нержавіючої сталі з водяною банею, яка подвоюється як парова. Одна банка для двох цілей. І для консервування на водяній бані, і для парового консервування. Я збираюся зробити кілька дзвінків і подивитися, чи зможу я підтвердити, що ці банки працюватимуть так само, як і парові банки з неглибоким дном. Читайте більше тут....

Кен каже: "Я використовую паровий консервний апарат вже 3 роки. В основному для солінь, але останні 2 роки я консервую цілі помідори. Він економить час і набагато простіший у використанні.

Hobby Farmer каже: "Я використовую свій паровий контейнер роками для приготування джемів і желе, а нещодавно - мармеладу. Зазвичай я додаю приблизно 5 хвилин до рекомендованого часу, оскільки буває складно вирішити, коли запускати таймер.

Буває важко визначити, чи достатньо пари виходить з отворів. Я також ставлю чайник з водою на купол - це зупиняє деренчання і краще утримує пару. Якщо я правильно пам'ятаю, коли я вперше використовувала паровий контейнер, банки не закрилися, оскільки я запустила таймер занадто рано.

Іноді пара буде виходити з одного боку, але не з іншого - зачекайте, поки пара не буде виходити з обох боків (чайник допоможе в цьому).

На сайтах інших країн, таких як Швеція, є багато інформації про парове консервування (очевидно, парове консервування добре працює в Європі, але не в США) 😉.

Пов'язані сторінки

Водяна баня з нержавіючої сталі / парова шафа

Як користуватися паровим каннером

Callie Howard

Автор Callie Howard