Кілька поширених запитань про консервування курячого бульйону: Як видалити жир з курячого бульйону? Скільки жиру є занадто багато? Що робити із зайвим жиром?

Ця публікація лише відповідає на деякі питання щодо консервування курячого бульйону. Ви можете знайти повну інструкцію з консервування крок за кроком у цій публікації... Консервування курячого бульйону

Привіт, мене звати Шерон Петерсон, і я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти поради, підручники та уроки з домашнього консервування. Заходьте до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Відео-транскрипт (відредаговано для більшої ясності)

Дозвольте мені прочитати питання про консервування курячого бульйону на сьогодні. Це від DannyDan. "Моє питання стосується консервування під тиском, домашнього курячого бульйону або бульйону і видалення жиру. Куди б я не подивився, скрізь сказано, що потрібно видалити "зайвий" жир.

Основна причина полягає в тому, що жир не повзе вгору і не руйнує зв'язок між гумовим ущільнювачем кришки та обідком банки. Я повністю це розумію, але я хочу зберегти жир. Отже, питання перше: якщо я видалю жир, як я зможу його зберегти?

Питання друге: якщо я не видалю жир, чи буде нормально зменшити кількість бульйону і жиру в банці? Або мені потрібно зберегти 1-дюймовий зазор для захисту від передчасного псування або з якоїсь іншої причини? І питання третє - це, ймовірно, повинно було бути питанням першим - однак, як визначити "надлишок" жиру?".

Гаразд, я буду розбиратися з ними по черзі.

По-перше, ви маєте рацію: під час консервування курячого бульйону потрібно видалити жир, щоб не допустити розриву кришки, незалежно від того, де вона стоїть - на столі чи на полиці.

Питання перше: "Якщо я видалю жир, як я можу його зберегти?" Я б порадив заморозити його. Наскільки мені відомо, немає способу консервувати його. Заморожування - найкращий варіант. Ви можете просто покласти його в маленьку баночку для консервування і поставити в морозильну камеру. Ви можете покласти його в пакетик. Як вам зручніше.

Отже, коротко і ясно. Заморожування - найкращий варіант.

Що робити, якщо під час консервування курячого бульйону не зняти жир?

Питання друге: "Якщо я не видалю жир, чи буде нормально зменшити кількість бульйону і жиру в банці?"

Ні, це не так.

Отже, перш за все, я не рекомендую не видаляти жир під час консервування курячого бульйону. Про те, що таке надлишок, ми поговоримо за хвилину. Вам потрібно підтримувати цей зазор, тому що це простір, який потрібен вашому бульйону або бульйону. Правильний зазор - це простір між бульйоном або бульйоном і кришкою.

І вам потрібно, щоб цей простір був правильним, щоб він мав потрібну кількість для розширення, а потім стиснення в процесі обробки. Ось чому вам це потрібно. Регулювання цього зазору не вплине на те, чи будете ви знімати жир чи ні. Не змінюйте зазор під час консервування курячого бульйону.

Що таке надлишковий жир?

І третє питання: "Що таке "надлишковий" жир?"

Як я вже казав DannyDan, я думаю, що це питання року! Я б віддав свій голос за найкраще питання. "Надмірність" - це одне з тих слів, яке залежить від людини.

Дозвольте мені прочитати, що я написав тут. Надлишок - це відносний термін, чи не так? Я не можу дати конкретного визначення при консервуванні курячого бульйону, тому що насправді немає конкретного визначення. Це не те, що я можу дати вам вимірювання, але коли ви охолоджуєте жир, жир створить шар поверх вашого бульйону або бульйону. Так що якщо у вас є пара дюймів жиру поверх цього бульйону, що я бвважаю зайвим. Ви повинні його зняти.

Якщо зверху плавають крихітні кульки - не знаю, чи правильне слово "кульки", але ви розумієте, що я маю на увазі, - просто маленькі плями, де є трохи жиру, я б не турбувався про це. Ідея полягає в тому, що ви хочете зняти якомога більше жиру, і я рекомендую це зробити.

Кілька зауважень: під час консервування я зазвичай працюю з м'ясом, яке не містить багато жиру, оскільки ми робимо багато оленини та лосятини, а в них просто не так багато жиру. Тому мені рідко доводиться знімати жир під час консервування курки. Якщо я готую курячий бульйон або курячий бульйон, зазвичай я видаляю зайвий жир з самої курки перед тим, як консервувати її.

А якщо я роблю бульйон, то там тільки кістки, тому жиру все одно не буде багато. Але його потрібно охолодити. Перевірте, чи немає там жиру, а потім зніміть його. Але рідко у мене виникають проблеми, коли є "зайвий" жир.

Єдине місце, де я бачив, що жир є проблемою, - це свинина, тому що свинина від природи є більш жирним м'ясом. Я не можу приготувати багато свинини. Думаю, я зробив це одного разу, просто тому, що хотів це зробити, щоб розповісти людям, як це зробити.

Але ми його не дуже часто використовуємо. Ми не вирощуємо свиней, тому мені довелося б його купувати, а ми цього не робимо. Я знаю, що свинина від природи є більш жирним м'ясом. Тому вам доведеться мати справу з трохи більшою кількістю жиру. Обов'язково видаліть надлишки жиру.

Ваше питання номер два, що робити, якщо ви цього не зробите? Ну, я не рекомендую цього. Я рекомендую вам йти вперед і знімати жир.

"Надлишок". Хто знає, що це означає? Вперед, знімайте стільки жиру, скільки зможете. Не змінюйте цього простору голови.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня, і ми поговоримо з вами наступного разу.

Сторінка востаннє оновлена: 7/8/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard