Хоча консервування буряка займає багато часу, навчитися робити це дуже просто. Буряк - це овоч, який ви або любите, або ненавидите. Особисто я люблю його. Він набагато кращий за магазинний. Якщо ви вважаєте, що буряк на смак як бруд, спробуйте домашній буряк (або свіжий буряк з фермерського ринку). Його не можна порівняти ні з чим.

Консервування буряка: спочатку ви варите його, щоб почистити і видалити стебла, нарізати до бажаного розміру, гарячим розфасувати в банки для консервування і поставити в консервний автомат під тиском, дотримуючись інструкцій, наведених нижче. Охолодити, зберігати і насолоджуватися згодом!

Перейти до рецепта

Знайомство з манометром

Якщо ви ще не знайомі з роботою із закаточним апаратом, перед початком роботи над цим проектом ознайомтеся зі статтею "Як користуватися закаточним апаратом". Це інформативний посібник, який допоможе вам зрозуміти, як працює ваш закаточний апарат, і проведе вас через усі необхідні кроки для підготовки до консервування.

Покрокова інструкція, консервування буряка

Зберіть усе необхідне для консервування

 • консервний балончик під тиском
 • банки для консервування
 • консервні ущільнювачі та кільця
 • підйомник для банок і лійка для консервування
 • велика каструля або блендер для варіння буряка
 • чаші
 • великі ложки
 • гострий ніж
 • рушники та серветки для посуду

Інгредієнти

 • Буряк
 • Консервна сіль - за бажанням

Готуємо буряк до консервування.

Перше, що вам потрібно зробити, це почистити буряк. Це не складно. Просто відваріть буряк, дайте йому охолонути, щоб можна було з ним працювати, і зніміть шкірку та бадилля руками.

Вимийте буряк, обріжте стебла мінімум до 2 дюймів (можна трохи більше) і залиште стрижневий корінь цілим. Залишення стрижневого кореня і частини стебел допомагає буряку зберегти колір. Це не запобігає повній втраті кольору, але це допомагає.

Варити буряк у киплячій воді, поки він не стане м'яким, а шкірка не почне злізати.

Це займе деякий час, вам просто потрібно буде спостерігати. Це завжди займає більше часу, ніж я думаю, тому запасіться терпінням. Коротше, якщо ваш буряк маленький, довше, якщо він великий. Простий спосіб перевірити, чи готовий ваш буряк - це поскребти ложкою по буряку під час варіння. Коли шкірка легко зішкребеться, він готовий.

Якщо у вас часто буряки різного розміру, спробуйте відсортувати їх за розміром. Варіть буряки однакового розміру разом. Більшим бурякам знадобиться трохи більше часу, щоб звільнитися від шкірки.

Використовуйте цей час, щоб підготувати банки та консервний балончик. У балончику має бути близько 3 дюймів гарячої води, а банки мають бути чистими та гарячими. консервування під тиском для більш детального пояснення.

Буряк готовий, коли він звариться, але все ще буде трохи твердим. Він повинен легко очищатися від шкірки.

Зварений буряк. Бачите, як лущиться шкірка?

Вийміть зварений буряк і покладіть його в холодну воду. Коли буряк достатньо охолоне, руками зніміть шкірку. Не потрібно повністю охолоджувати буряк, лише достатньо, щоб його можна було почистити. Це гаряча заготовка, тому буряк має бути теплим, коли його кладуть у банки.

Шкірка повинна просто зніматися легким натиранням. Використовуйте ніж для стійких місць. На цьому етапі також зріжте верхівки та стрижневі корені.

Почистивши кожен буряк, ви також наріжете їх за розміром і покладете прямо в банки для консервування.

Наповнення банок.

Тепер, коли буряк почищений, можна пакувати банки для консервування.

За бажанням додайте в банки консервну сіль. 1/2 чайної ложки на кожну пінту і 1 чайну ложку на кожну кварту.

Після того, як ви почистите і наріжете буряк, розкладіть його в гарячі банки для консервування, залишаючи 1-дюймовий проміжок для горлечка.

Видаліть усі бульбашки повітря. Для цього продаються пластикові інструменти. Але підійде будь-який пластиковий посуд. Можливо, ручка лопатки? Мені подобається використовувати просту пластикову чистилку для апельсинів, щоб натиснути на банку і обережно пересувати її. Це вивільнить усі бульбашки, які можуть бути в пастці.

Залийте буряк окропом. Знову ж таки, залиште 1-дюймовий зазор. Я зазвичай використовую чайник, щоб налити окріп у банки. Ви також можете використовувати каструлю з водою і ополоник... але чайник залишає набагато менше безладу. А я за те, щоб було менше безладу! А ви як вважаєте?

Протріть обідки чистими, це важливо. Ви не хочете, щоб між банкою та кришкою потрапили частинки їжі або залишки їжі. Це може вплинути на герметичність.

Нарешті, закрутіть кришки на банках за допомогою гвинтової стрічки. Щільно закрутіть кришки, не потрібно сильно закручувати.

Наповніть банки для консервування. Видалити бульбашки. Протріть диски дочиста.

Переробка буряка в закаточному апараті під тиском.

Зазвичай я консервую буряк у пінтах, які ви бачите тут. А оскільки я консервую у пінтах, то можу ставити банки у банку у два шари. Це дозволяє мені одночасно переробляти вдвічі більше! Люблю економити час таким чином. Переконайтеся, що у вас є решітка між шарами, якщо ви вирішите так робити.

Коли у вас є повне завантаження, яке ви хочете переробити в консервному баку під тиском. Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням консервування під тиском інструкції.

Не дивуйтеся, якщо під час консервування буряк втратить колір. Якщо залишити стрижневий корінь і стебла, коли ви відварюєте буряк, це допоможе зменшити його втрату, але він майже завжди втрачає колір, коли ви його переробляєте. На жаль, з цим мало що можна зробити. Це просто факт домашнього консервування.

Інструкція з обробки (гарячий пакет)

Обробляйте пінти протягом 30 хвилин або кварти протягом 35 хвилин, з урахуванням висоти над рівнем моря.

Регулювання для притискного канелюра

Висота - Циферблат - Зважений манометр

0-1,000 футів - 11 фунтів - 10 фунтів

1,001-2,000 футів - 11 фунтів - 15 фунтів

2,001-4,000 футів - 12 фунтів - 15 фунтів

4 001-6 000 футів - 13 фунтів - 15 фунтів

6,001-8,000 футів - 14 фунтів - 15 фунтів

8,001-10,000 футів - 15 фунтів - 15 фунтів

Регулювання висоти над рівнем моря дуже важливе.

Причина в тому, що на різній висоті вода закипає при різній температурі. Тому необхідно змінювати або час (при консервуванні на водяній бані), або тиск (при консервуванні під тиском). Якщо вам цікаво, ви можете знайти більш детальну інформацію в статті "Регулювання висоти над рівнем моря: навіщо?" і "Як це працює".


Консервування буряків

Хоча консервування буряка займає багато часу, навчитися консервувати буряк насправді легко. Ось процес консервування буряка: Роздрукувати рецепт

Обладнання

 • Манометр
 • Великий горщик
 • Банки для консервування
 • Кришки та кільця для консервування
 • Воронка, підйомник для банок, підйомник для кришок, бульбашковий інструмент
 • Ківш.

Інгредієнти

 • Буряк
 • Консервна сіль за бажанням
 • Вода

Інструкція

 • Почніть з підготовки банок і підігріву води в банці. Коли банки будуть готові до обробки, вода в банці має бути гарячою, але не киплячою. Якщо ви не знайомі з консервуванням під тиском, перегляньте цю статтю, щоб отримати повну інструкцію з консервування під тиском. Вона містить більш детальну інформацію та покрокові інструкції про те, як працює консервний автомат.

Тільки гарячий пакет

 • Вимийте буряк, залишивши стрижневий корінь і 2" стебла.
 • Відварюємо буряк до готовності, приблизно 30-50 хвилин.
 • Перекласти буряк в дуже холодну або крижану воду.
 • Видаліть шкірку, стебла та стрижневий корінь.
 • Наріжте або подрібніть буряк, або залиште менші буряки цілими.
 • Розфасуйте в гарячі банки і додайте консервну сіль (1/2 ч. л. на кожну пінту, 1 ч. л. на кожну кварту).
 • Залийте окропом, залишивши 1 дюйм над головою.
 • Видаліть бульбашки, протріть обідок і надіньте ущільнювач і кільце. Помістіть банку в теплу консервну банку. Продовжуйте наповнювати всі банки. Обробляйте в консервній банці під тиском відповідно до інструкцій, наведених нижче.

Примітки

Обробка за допомогою зварювального апарату під тиском Помістіть банки в теплу банку. Продовжуйте заповнювати всі банки, поміщаючи їх у підготовлену гарячу банку. Покладіть кришку на банку, залишивши вантажі. Доведіть до кипіння. Слідкуйте, щоб пара почала виходити з вентиляційної труби в кришці. Дайте парі "виходити" протягом 10 хвилин, а потім покладіть вантажі. Використовуйте відповідні вантажі для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче) Це коли почнеться тиск.Коли тиск досягне необхідного для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче), саме тоді почнеться відлік часу. Обробляйте протягом усього зазначеного часу, регулюючи нагрівання за необхідності, щоб підтримувати правильний тиск протягом усього часу. Коли час обробки завершиться, вимкніть нагрівання. Не знімайте поки що вантажі. Дайте консервній банці спокійно стояти, поки тиск не повернеться доне намагайтеся прискорити процес охолодження. зніміть вантаж і почекайте 5 хвилин. відкрийте кришку, щоб дати парі вийти (обережно, щоб вона не потрапила на обличчя або руки!). залиште кришку зверху банки злегка прочиненою і почекайте 5 хвилин. зніміть кришку з банки і вийміть банки (за бажанням ви можете почекати ще 5 хвилин, якщо вміст булькає так сильно, що цеПоставити банки на відстані кількох сантиметрів одна від одної на товстий рушник і дати їм охолонути до кімнатної температури. Рекомендується 12 годин. Коли банки охолонуть, зняти металеві стрічки, перевірити герметичність і зберігати банки в темному прохолодному місці. Інструкція з обробки (гарячий пакет) Обробляйте пінти протягом 30 хвилин або кварти протягом 35 хвилин, з урахуванням висоти над рівнем моря. Регулювання висоти для манометра Висота - зважений датчик 0-1,000 футів - 10 фунтів 1,001-10,000 футів - 15 фунтів Висота - Циферблат висотоміра 0-2 000 футів - 11 фунтів 2 001-4 000 футів - 12 фунтів 4 001-6 000 футів - 13 фунтів 6 001-8 000 футів - 14 фунтів 8 001-10 000 футів - 15 фунтів
Адаптовано за матеріалами: Національний центр домашнього консервування продуктів харчування ; Державна дорадча служба штату Колорадо
Останнє оновлення: 1/8/21

Callie Howard

Автор Callie Howard