Як ви переробляєте кришки від консервних банок?

Якщо ви займаєтеся консервуванням, у вас, швидше за все, валяється мільйон кришок, або ви впевнені, що з ними можна щось зробити замість того, щоб викидати їх на смітник.

Тоді подивіться нижче, багато хороших ідей від читачів Simply Canning.

Іноді ми використовуємо їх для стрільби по мішенях. 🙂

Моя улюблена пропозиція - використовувати їх як садові маркери. Можливо, це тому, що я був зайнятий посадками у своєму саду, і це доречно саме зараз. Я щойно використав фломастер, але маю підозру, що маркер не залишиться. Пропозиція вигравіювати їх... набагато краща.

Пропозиції читачів про те, як переробляти кришки для консервування.

Карен каже:

У мене є бляшані вибиті малюнки на використаних кришках, які я приклеююю одна до одної, надягаю на них прикраси та вішалки і використовую як різдвяні прикраси. Моїм кришкам вже щонайменше 20 років. Вам потрібні звичайні кришки без написів.

каже Ліза:

Я також використовую їх, щоб позначати свої овочі в саду. І ви маєте рацію, сонце вибілює чорнило фломастера, поки воно не зникне! Зазвичай, на той час я вже знаю, що саме я посадив.

Я також використовую їх, щоб закрити отвір на дні квіткових горщиків, і повторно використовую їх для банок з відколами в обідку, які більше не можна використовувати для консервування, щоб зберігати сухі продукти в коморі. Я використовую Dremel, щоб відшліфувати стружку, щоб переконатися, що в зберігаються продукти не потрапляють осколки. Я просто не можу їх викидати!

Мішель @ Sustainable Blessings каже:

Ми проколюємо дірочки в кришках і робимо банки для жуків, щоб мої доньки могли ловити світлячків.

Джойс каже:

Намалюйте на них невеликі пейзажі. Закрийте прозорим спреєм. Приклейте магніт на зворотній стороні. Покладіть на холодильник. Вони досить добре продаються на фестивалях.

Шеріл каже:

Після того, як я мию банку з кришкою, я перевертаю її догори дном, щоб зберегти банку чистою до наступного використання.

Марсія каже:

Я теж, Шеріл, оскільки зберігаю свої банки в гаражі, і там у нас є кілька павуків. Вони залишаються гарними і чистими всередині. Я не перевертаю їх догори дном, а ставлю їх назад на банку так, як вони були зняті спочатку.

Карен каже:

Я також використовую старі кришки та кільця, щоб тримати банки в гаражі в чистоті. Позначені зверху перманентним чорнилом, я не помиляюся, коли готую їх до повторного використання. Після виймання з банки, я пробиваю в них отвір, додаю шпагат і використовую для захисту від птахів на фруктових деревах та в городі.

Лінн каже:

Це дуже гарна ідея. Думаю, я спробую використати їх, щоб тримати оленів подалі від моїх дерев і кущів. У мене є кілька, щоб надягати на банки, в яких я зберігаю сухі продукти.

Карін каже:

Я використовував їх з насадкою для запечатування щелеп для мого Food Saver. Я запечатую свої зневоднені продукти в щелепах використаними кришками.

каже Дея:

Я використовую свої консервні банки (у мене їх багато!) для зберігання сухих продуктів, таких як горіхи, цукор, овес, квасоля, чайні пакетики, матеріали для випічки і т.д. Я використовую кришки, які вже відслужили свою службу і більше не підходять для консервування. Я пишу на кришках, які не проходять перевірку, "Тільки для сухих продуктів", і таким чином, якщо мій чоловік або діти допомагають мені, вони одразу знають про це. Мені дуже подобається ідеявикористовуючи їх у саду як маркери! Думаю, я спробую це зробити і цього року!!! Дякую за публікацію!

Андреа каже:

Я беру діркопробивач для паперу з трьома отворами, вставляю край використаної кришки і пробиваю в ній отвір. Потім в отвір вставляється маленька соломинка для пиття. Використовуйте кришку і стрічку, і ви отримаєте дорожню склянку, зроблену з консервної банки. Я використовую банки, які можуть мати невеликий скол і не можуть бути використані для консервування. Дітям вони подобаються. Використовуйте соломинки різного кольору, щоб визначити, чия це склянка.

каже Езмо:

Як бджоляр, я купую нові банки для продажу меду, але замінюю нову кришку на ту, що вже була у вжитку.

каже Анналіза:

Моя свекруха дуже засмучується через те, що я щосезону купую нові кришки для консервування. Вона вважає, що я дуже марнотратна, і це стає дещо болючим питанням. Вона медсестра і, гадаю, зрозуміє мене. Порадьте, як змусити родину припинити повторно використовувати старі кришки? Дякую!

Сьюзан каже:

Чудові ідеї! Я використовую свої банки для заморожування продуктів, а також для консервування, тому повторно використовую використані кришки для заморожування.

Сара каже:

Чудові ідеї. Я використовую свої для зберігання сушених продуктів, але мені подобається ідея зробити в них отвір для поїлки. Також чудова ідея для саду. Я подумав, що у нас багато дятлів навколо нашого будинку, а ми живемо в зрубі.

Блиск металу зазвичай відлякує їх. Думаю, мені варто зробити з них вішалки, які б розвівалися на вітрі, щоб відлякувати дятла. Дякую за ідею!

Сем каже:

Вибачте, мабуть, мені варто було б використати їх для чогось більш значущого. Але різні розміри і кілька кришечок від 10-літрових банок, розкиданих навсібіч, створюють щось блискуче, в що можна поцілити.

Я не думала, що зможу повторно використовувати їх навіть для ароматизаторів, поки не прочитала про це тут.

Девід каже:

Я наповнюю потріскані банки воском і гнотом, щоб зробити свічки, і використовую кришки та кільця, щоб накрити їх.

Роуз каже:

Я використовую їх повторно після миття, коли у мене є кілька банок для консервування під тиском, а мої банки не заповнені, я наповнюю банку чистою водою і кладу в банку разом з тим, що я консервую. Вони щоразу герметично закриваються, а якби не закривалися, це не мало б значення, тому що це все вода. Таким чином, у мене завжди є вода під рукою, якщо вона мені знадобиться під час урагану або чогось іншого, тому що вона була законсервована під тиском і герметично закрита.

Інші сторінки, які можуть вам сподобатися...

Дізнайтеся про некаменярні банки для консервування.

Зберігання наповнених банок для домашньої консервації. Де ви знаходите місце?

Любіть антикварні банки для консервування! Як їх можна використовувати?

Callie Howard

Автор Callie Howard