З Шерон Петерсон

Дізнайтеся, як консервувати томатний соус і отримати більш густий соус за менший час приготування.

Якщо ви використовуєте м'ясорубку і консервуєте томатний соус, спробуйте цю маленьку пораду. Вона не дуже економить час, але економить працю. А економія праці - це добре.

Я виявила це абсолютно випадково: я саме консервувала помідори, коли чоловік мене викликав. Я поставила томатний соус у холодильник і згодом, на свою радість, виявила, що густа маса осідає!

Інша моя читачка поділилася, що теж так робить. Насправді, як я зрозумів, це більш поширене явище. Я просто не знав про це! Я думав, що я такий геній і все таке.

Дати томатному соусу охолонути

Коли ви готуєте томатний соус, спочатку трохи підігрійте помідори, а потім пропустіть їх через м'ясорубку, щоб видалити насіння і шкірку (це необов'язково).

Після того, як ви пропустили їх через м'ясорубку, поверніть помідори у велику каструлю. Доведіть до кипіння, а потім дайте охолонути на столі. Ви помітите, що м'якоть томатів осяде на дно.

Коли вони трохи охолонуть, поставте на ніч у холодильник. Ви можете поставити їх і гарячими... але заради холодних продуктів у холодильнику, дайте помідорам спочатку трохи охолонути.

До ранку у вас повинен утворитися прозорий, рідкий шар зверху.

Глибина цього прозорого шару буде залежати від сорту помідора і від того, наскільки він соковитий. Ці фотографії зроблені з помідора сорту Рома, який є більш м'ясистим, ніж багато інших сортів.

Я чула, що його називають томатним бульйоном, або томатною сироваткою, або томатним соком. Як би ви його не називали, якщо ви його знімете або процідите (для цього добре підходить індичниця), густіший томатний соус опиниться на дні. Цей крок скоротить час приготування.

Як консервувати томатний соус

Можливо, вам все одно доведеться варити томатний соус протягом кількох годин, але не так довго, як якщо б ви не змогли попередньо зняти рідину. (Інструкції з консервування томатного соусу див. на цій сторінці) . )

Я також обробляю цей томатний відвар так само, як томатний соус. Потім його можна використовувати для супових заправок або інших речей. Великі глечики для напоїв дуже добре підходять для відстійника. Потім ви можете вилити томатний відвар зверху.

З моєї скриньки "Вхідні

Як консервувати томатний соус порада від Аніти з MD. Робіть так, якщо не хочете видаляти шкірку та насіння.

"Можливо, ви захочете поділитися цим. Не витрачайте дорогоцінний томатний сік, переварюючи помідори на соус або пасту.

Вичавіть помідори вручну або, як це роблю я, покладіть їх у блендер чи ніндзя, щоб подрібнити. Потім я дуже добре проціджую їх через ситечко, зберігаючи сік і консервуючи сік окремо. Зазвичай я отримую 3 або більше літрів соку на 1 літр соусу... додавання 2 ст. л. лимонного соку чудово працює на літр, і перед консервуванням нагрійте сік до кипіння.

Якщо ви любите томатний суп, додайте до соку трохи солі та дрібно меленого чорного перцю і трохи уварити. Я просто консервую його з тим же об'ємом та часом, що й помідори на водяній бані".

Сторінки, пов'язані з темою "Як консервувати томатний соус

Головна ' Рецепти консервування томатів ' Як консервувати томатний соус

Callie Howard

Автор Callie Howard