Джем або желе, мармелад, фруктове масло та спреди: тут ви навчитеся консервувати солодке!

Солодкі пасти з фруктів є кислотними продуктами, тому їх можна безпечно консервувати на водяній бані.

Більшість рецептів джему або желе передбачають невелику партію, і у вас може виникнути спокуса подвоїти рецепт. Однак зробити подвійну партію складно. Якщо ви хочете приготувати більше за один раз, готуйте дві партії одночасно в різних каструлях. Таким чином, ви збережете інгредієнти до 1 партії в кожній каструлі, але зможете зробити більше за один раз.

Обидві партії можна обробляти разом, але не готувати разом.

Хочете використовувати замінник цукру? Перегляньте статтю "Консервування зі сплендою" тут.

Варення, желе та інші рецепти солодких спредів

Рецепт яблучного масла Інструкції, як приготувати яблучне масло в горщику, а потім як його консервувати! Як консервувати яблучне масло Абрикосовий джем За цим рецептом абрикосового джему виходить близько 5 пін. Якщо ви хочете зробити більше за один раз, зробіть дві окремі партії у двох каструлях. Рецепти джему нелегко подвоїти. Як консервувати абрикосовий джем Вишневий джем За цим рецептом вишневого джему виходить приблизно 6 півлітра. Дуже спокусливо подвоїти рецепт. Однак, зробити подвійні партії складно. Якщо ви хочете зробити більше за один раз (я вас не звинувачую), просто готуйте дві партії одночасно в різних каструлях. Як приготувати та законсервувати вишневий джем. Апельсиновий мармелад Цей рецепт апельсинового мармеладу починається за день до того, як ви будете його консервувати. Нарізані апельсини потрібно замочити на 12 - 18 годин, тому я починаю його приготування з вечора Консервування апельсинового мармеладу Апельсиново-ревеневий джем У мене був надлишок ревеню, тож я вирішила знайти нові способи його використання. Апельсиново-ревеневий джем? Ніколи не чула про такий. Давайте спробуємо! Консервування ревеневого джему Як приготувати грушеве масло за допомогою мультиварки. Рецепт персикового масла для мультиварки, з рецептом консервування. Трохи апельсина і мускатного горіха в цьому рецепті грушевого масла роблять його дуже смачним. Приготування та консервування грушевого масла Персиковий джем зі спеціями Легкий рецепт персикового джему зі спеціями. Додавання кориці та гвоздики надає цьому персиковому джему пряного теплого смаку. Не додавайте спеції для звичайного персикового джему або додайте мигдальний екстракт для мигдалевого джему. Всі вони однаково смачні. Консервування персикового джему Полуничний джем Це дуже простий рецепт полуничного джему без комерційного пектину! Консервування полуничного джему Рецепт сливового соусу Використовуйте свіжі сливи, щоб приготувати цей рецепт солодкого сливового соусу до курки. Консервування сливового соусу Полунично-ревеневий джем Цей рецепт полунично-ревеневого джему готується з рівних частин полуниці та ревеню. Моє улюблене поєднання! Консервування полунично-ревеневого джему Варення з чорноплідної горобини Покрокова інструкція з приготування та консервування варення з чорноплідної горобини. За консистенцією воно більше схоже на джем з чорноплідної горобини. 🙂 Консервування варення з чорноплідної горобини Абрикосове масло Дізнайтеся, як приготувати та законсервувати смачне домашнє абрикосове масло! Консервування абрикосового масла Желе з крабів Дізнайтеся, як приготувати желе з крабів і використати ці терпкі маленькі фрукти, насолоджуючись смачним готовим продуктом. Консервування желе з крабів

Рецепти джему або желе з низьким вмістом цукру та без нього

Варення з низьким вмістом цукру: рецепт варення з низьким вмістом цукру? Ви повинні знати про один підводний камінь варення без цукру. Дізнайтеся про зберігання та на що слід звернути увагу. SimplyCanning.com Консервування варення з низьким вмістом цукру Виноградний джем з низьким вмістом цукру Ось мій рецепт консервування виноградного джему з низьким вмістом цукру. Консервування виноградного джему Сливовий джем з низьким вмістом цукру Сливовий джем з SureJell з меншою кількістю цукру. Консервування сливового джему

Желе з кукурудзяних качанів

Желе з кукурудзяних качанів може здатися дивним, але якщо додати достатньо цукру, то навіть кукурудзяні качани можуть вийти смачними :0

Натисніть тут, щоб дізнатися, як приготувати желе з кукурудзяних качанів.

Персиково-нектариново-сливовий джем

Поєднання кісточкових фруктів дає те, що я назвав "джем з кісточок". Це дуже смачно і чудовий спосіб використати кілька фруктів одночасно.

Натисніть тут, щоб дізнатися, як приготувати джем з кісточкових фруктів.

Желе з кульбаб

Це був цікавий проект, і він вийшов дуже смачним! Легкий у приготуванні кисіль і чудовий спосіб дізнатися про дикорослі їстівні рослини.

Натисніть тут, щоб дізнатися, як приготувати желе з кульбаб.

Інші підручники, які вам можуть знадобитися або бути корисними

Машинка для приготування джему та желе? ТАК! Дізнайтеся більше про цей продукт, який економить час. Машинки для приготування джему та желе існують! Якщо ви не впевнені у своїх навичках, це може бути ідеальним варіантом для вас. SimplyCanning.com вирішив протестувати одну з них. Які плюси та мінуси? Натисніть, щоб дізнатися більше! Кулькова машинка для приготування джему та желе Приготування варення без пектину, консервування домашнього варення без додавання пектину. Приготування варення без додавання пектину чудово підходить для деяких фруктів. Вони мають природний пектин у фруктах. Простий підручник з варіантами з низьким вмістом цукру. Варення без пектину Пектин Помони - це альтернатива для консервування з дуже низьким вмістом цукру. Пектин Помони для тих, хто хоче зменшити кількість цукру при консервуванні! Розроблений для роботи з дуже низькою кількістю підсолоджувача, він ідеально підходить для приготування джемів та желе. Дізнайтеся більше на SimplyCanning.com Пектин Помони для варення з низьким вмістом або без цукру

Запитання з моєї поштової скриньки

З-Чи є повітряні кишені в закритій банці з джемом нормальним явищем?

Так, повітряні бульбашки - це нормально. Ваш джем просто гарний і густий, тому повітря утворило бульбашки. Якщо їх не надто багато, і ви впевнені, що використовували правильні методи і час обробки, то немає ніяких проблем.

З - Як довго потрібно чекати, щоб з'їсти виноградне желе Конкорд? Іншими словами, чи готове воно, як тільки охолоне?

Як тільки він охолоне і підійде, його можна їсти. Насправді, як тільки він охолоне, навіть якщо він не підійшов, його можна вживати. Іноді на це може піти тиждень або близько того.

Питання від Джейн (Огайо) - Чи безпечно приготувати чатні одного дня, а наступного дня розігріти його і чи можна його вживати за призначенням?

Якщо ви тримали його в холодильнику протягом ночі, то так, це нормально. Часто я готую щось одного дня, а наступного дня розігріваю і обробляю.

Переконайтеся, що ви підігріли його перед тим, як закрутити в банку. Ви не можете закрутити його в один день, а потім спробувати обробити банки на наступний. Ваші банки не будуть гарячими, коли вони потраплять в консервну банку, і ви ризикуєте, що вони розіб'ються через зміну температури.

Закріпіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 6/9/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard