Чому я подумав про розробку плану зберігання продуктів вдома? Тому що я люблю, коли моя сім'я дивиться на мене, як на божевільного... Жартую! Насправді є вагомі причини, щоб бути готовим до цього.

  • Економічний колапс
  • Надзвичайна ситуація, пов'язана з погодою або катастрофою (наприклад, урагани або цунамі).
  • Втрата роботи
  • Почуття самодостатності
  • Купуючи оптом, ви заощаджуєте гроші, адже це дешевший спосіб прогодувати свою сім'ю.

Здебільшого, коли людина починає говорити про надзвичайні запаси продовольства, можна уявити собі фанатичного маргінала, який вважає, що світ на межі. Іноді я думаю, що, можливо, я трохи на межі... але насправді я просто жінка, яка турбується про це.

Ви повинні вирішити, які ваші цілі. Для мене - це буфер. Якщо виникне надзвичайна ситуація, я хочу знати, що у мене є достатньо, щоб прогодувати сім'ю, поки ми не вирішимо, що робити і як ми будемо піклуватися про себе. Незалежно від того, скільки ви зберігаєте, це ніколи не буде тривати вічно. Але ми можемо дати собі деякий час.

Якщо ви втратите дохід... Якщо станеться стихійне лихо і ви не зможете дістатися до магазинів... Якщо світова економіка обвалиться... вам не доведеться турбуватися про те, як ви збираєтеся прогодуватися принаймні 3 місяці (за умови, що у вас є 3-місячний запас продуктів на кожен день). Це буфер. І якщо ви дійсно добре підготувалися, у вас буде достатньо їжі, щоб протриматися, поки ви не зможете посадити сад.і забезпечити себе їжею.Урядові установи рекомендують мати під рукою запас на кілька днів... Я також бачив статті, де вони рекомендують мати запас на 3 тижні. Це хороший початок, але потім я б рекомендував вам продовжити і створити запас продуктів на випадок надзвичайної ситуації з приблизно 3-місячним запасом продуктів для вашої сім'ї. Це буфер. Він не буде тривати вічно... але він дасть вам час.

Після того, як у вас є запас на 3 місяці, чому б не придбати наступні 3 місяці? Робити це маленькими кроками буде набагато легше, ніж думати, що вам потрібно мати сотні фунтів пшениці за один раз. Всього 3 місяці. Ви можете це зробити! Потім ще 3 місяці. Ви теж можете це зробити!

Сублімовані продукти - це те, про що більшість людей думають, коли мова йде про зберігання продуктів харчування.

Я припускаю, що якщо ви тут, то ви домашній консерватор. Домашнє консервування - це чудовий спосіб отримати деякі запаси їжі. Але не думайте про це як про ДОВГОСТРОКОВЕ зберігання їжі. Домашні консерви придатні для зберігання протягом року... або трохи більше. Пам'ятайте, що рекомендація щодо річного терміну зберігання для домашньої консервації Це найкраща практика, але тільки тому, що після року продукти починають псуватися швидше. Не просто викидайте їх через рік... просто складіть план, як їх використати.

Сублімована сушка це шлях, якщо ви прагнете до довгострокової перспективи.

Чи знали ви, що сублімовані продукти можна робити вдома? Так, для цього є домашня сублімаційна сушарка. Зараз це доступно не всім, але подивіться тут і скажіть, що ви думаєте.

Не забудьте про воду, припаси та інші речі, які можуть знадобитися вашій родині у домашньому сховищі.

Думаємо про домашнє зберігання продуктів харчування

Сублімовані продукти - Thrive Foods для тривалого домашнього зберігання продуктів... і не забувайте використовувати те, що ви зберігаєте, щоб знати, як це використовувати, коли виникне потреба.

Сублімаційна сушарка своїми руками - Цей варіант не для всіх, але погляньте... можливо, вам просто сподобається варіант "зроби сам".

Надзвичайна продовольча допомога Короткострокове та довгострокове зберігання продуктів. Намагаєшся зрозуміти, з чого почати? Коли я нарешті зрозумів, що потрібно планувати довгострокове та короткострокове зберігання... це врятувало багато клітин мозку. Набагато простіше розкласти все по поличках.

Контейнери для зберігання харчових продуктів Обговорення варіантів контейнерів, в яких можна все це зберігати. Найголовніше... вони ПОВИННІ бути харчовими.

Головна ' Домашнє зберігання продуктів харчування

Callie Howard

Автор Callie Howard